PSÍ HVĚZDY 2017

25.6. ve Vestci u Prahy jdeme na druhé kolo Psí hvězdy na červeném koberci. Paráda, že se tento projekt líbil a že pokračujeme – jde o charitu pro dočasky a týrané pejsky, aby se představili jako hvězdy na červeném koberci. Takový bláznivý nápad :) který nám spousta lidí pomohla uskutečnit a i v něm pokračovat :) Ti lidé kolem nás jsou vážně šílenci :) spoluorganizátoři, účinkující i sponzoři – díky všem :)

A letošní novinka? Zahraje vám tato hvězda plující mezi Českem a Austrálií osobně: https://www.youtube.com/watch?v=uf6rO3PfCQA�. a k tomu po červeném koberci povede týrané pejsky představit lidem Alice Bendová (je patronem spolku Pes nejvěrnější přítel,z.s.), tanečník Padevět Michal (na něm asi vyzkoušíme i psí tréning „shaping“ :)) a další nadšenci (podle nahrávacích diářů), kteří budou překvápkem :). Potkámte se i s loňskými lidskými hvězdami: dětským hudebním divadlem Taška Kladno, Václav Rudovský, moderátory Naďa Rudovská a Beránková Lucie, organizátory Pes nejvěrnější přítel z.s. se Simča Štěpánková, guru na shaping Ivana Grešová za psí školu Pes a já „výcvik po dobrém“ a velké díky patří letošnímu sponzorovi nahrávacímu studiu Fontána, který nás vybaví akusticky pro hudbu i moderování, cestovateli Leoši Šimánkovi za knihy pro nové adoptivní rodiče, Růžové chalupě za poukaz na víkend pro 4 osoby za slosování vstupného atd. atd….prostě Bude to velké :).
Nebudou chybět ani další spolky a organizace pomáhajícím pejskům v nouzi.

A v neposlední řadě patří obrovské díky především webovému portálu www.Dovolena-se-psem.cz, který je autorem celého projektu a hlavním partnerem i sponzorem celé akce.

Těšíme se na Vás

P.S: a kdo vzpomíná na báječné občerstvení z loňska, tak samozřejmě :) ….že Andrea Lišková a kolektiv kuchařů a cukrářů