Psí hvězdy 2021 – jak dopadly?

Psí Hvězdy 2021 jsou za námi.
Chtěli bychom jménem spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. moc poděkovat všem za krásný den strávený s mnoha milovníky psů. Děkujeme sponzorům, organizátorům a dobrovolníkům, díky kterým je vůbec možné takové akce uskutečnit. Děkujeme za účast mnohým hostům, kteří přišli podpořit pejsky bez domovů – Luděk Maulis (frontman The Beatles Revival), Šárka Vaculíková (herečka), Jaroslav Vaculík (člen divadla Sklep a hudební skladatel), Petra Jungmanová (herečka), Edita Sedláčková (agility se šampionkou Tamiškou), Filip Rožek a Gump (spisovatel a slavný filmový pes), Jan Tuna (A Dost!), Pavel Bradáč (psí psycholog) a další.

Atmosféra byla skvělá i když se dost ochladilo a den si užili nejen návštěvníci, ale i všichni pejsci. Na akci nás opět přijeli podpořit i mnozí návštěvníci ze všech koutů Čech. Na vstupném se vybrala krásná částka 25 362 Kč, která bude rozdělena mezi zúčastněné organizace.

Čtyřletá kříženka šeltie Rebeca z Mazlíci v nouzi, v neděli dorazila na Psí Hvězdy jako jedna z prvních. Již brzy ráno před osmou hodinou čekala až se brána otevře, jako by věděla, že zde začíná její nový život. A opravdu tomu tak bylo. Rebeca našla nový domov, ještě dřív než se stihla prezentovat na červeném koberci. Šest dalších pejsků mělo v průběhu prezentace na červeném koberci vážné zájemce o adopci.

Děkujeme každému, kdo se jakýmkoliv způsobem podílel na přípravách a organizaci akce. Za účast a dokumentaci děkujeme Blesk tlapky a představujeme naší Terezku, která se také prezentovala na červeném koberci.

Chtěli bychom moc poděkovat i všem spolkům a organizacím, kteří přijali pozvání.
DEJTE NÁM ŠANCI Z.S. – www.dejtenamsanci.cz
ÚTULEK JIMLÍN – www.utulek-jimlin.cz
MAZLÍCI V NOUZI – www.mazlicivnouzi.cz
LÉČIVÉ TLAPKY Z.S. – Léčivé tlapky z.s.
1. PLYŠOVÝ ÚTULEK – www.1plysovyutulek.cz
ÚTULEK BOUCHALKA – www.psiutulekbouchalka.cz
ÚTULEK LIBEŇ – www.utulek-liben.com
DEPOZITUM BERUŠKA – www.depozitumberuska.cz
AZYL TYLDA – www.azyltylda.cz
FRANCOUZSKÉ POTĚŠENÍ – www.french-joy.cz
ANIDEF – ÚTULEK ŽIM – www.anidef.cz
DOČASKY DE DE – www.docaskydede.cz

V galerii níže, si můžete prohlédnout první krásné momentky našeho dobrovolného fotografa Radka Průši.

Co dál říci?
Asi jen jedno – těšíme se na Vás opět za rok na Psí Hvězdy 2022! Pes nejvěrnější přítel z.s. a Dovolená se psem.