K adopci

Adopční podmínky

Chcete adoptovat od Pes nejvěrnější přítel z.s.?

Postup adopce je následovný:
1. Zjistěte jestli se k sobě hodíte. Při rozhovoru s dočaskářem nebo formou dotazníku zjistíte, zda jste vhodný zájemce pro psa, kterého chcete adoptovat. Také vám můžeme poslat k náhledu naši Adopční smlouvu.
2. První seznámení. Při osobní návštěvě v dočasném domově, poznáte, jestli jste si navzájem sympatičtí a že ta „jiskra“ přeskočila. Ujasníte si podmínky adopce.
3. Předadopční kontrola. Po předchozí domluvě vás navštíví náš dobrovolník, který bude vybaven Plnou mocí a zkontroluje, že podmínky pro pejska, které jste popsali dočaskáři odpovídají realitě.
4. Adopce – jedeme domů. Přijedete si pro pejska, na místě podepíšete adopční smlouvu. Nezapomeňte si sebou vzít občanský průkaz, budete ho potřebovat. Poplatky se hradí následně na účet uvedený ve smlouvě. Po úhradě poplatku převedeme čip na vás.

Naši pejsci jsou kompletně očkování, odčervení a čipování. Adopcí pejska to pro nás však nekončí. Potřebujeme o něm dostávat informace. Jsme rádi za každou fotku, abychom věděli, jak se pejsek má a také nám to samozřejmě dělá radost. Pokud nemáme kontakt s novou adoptivní rodinou, můžeme přijet na kontrolu.

Adopcí pejska u nás se stáváte „novým členem naší psí rodiny“. Psy, které nabízíme, si většinou prošli týráním, proto chceme mít absolutní jistotu, že se mají skvěle.

Loading...