Ritchie – rezervovaný

Jméno: Ritchie
Věk: cca 8 let
Velikost: malá
Snášenlivost: děti, psi, kočky i ostatní zvířata bez problémů
Nachází se: Lomy, Vysočina
Kontakt: 720 473 094

Ritchie se pod náš spolek dostal z nevhodných podmínek. Za celý svůj dosavadní život nepoznal kvalitní krmivo, neměl základní veterinární péči a neměl ani možnost poznat okolní svět. O laskavém pánečkovi si mohl nechat jen zdát. Štěstí se na něj ale v jeho osmi letech přece jen usmálo a tak dostal šanci na nový život. V současné době žije v rodinném domě spolu se třemi psy, se kterými vychází skvěle. Součástí jeho dočasné smečky je i 18 měsíční páníček, kočky, kozy, ovce a slepice. S nikým ve své dočasné rodině nemá problém a se všemi vychází naprosto skvěle. Ritchie chodí pravidelně na procházky. Sice by se bez nich obešel, ale co si budeme povídat, pohyb je důležitou součástí, tak ho absolvuje bez mrknutí oka. Moc rád tráví svůj čas odpočinkem a spaním po boku svého pánečka. Dokáže prospat celý den.
Ze začátku moc nezvládal samotu, ale ve své dočasné péči již udělal obrovský pokrok. Nic neničí, jen se může stát, že občas zaštěká.

Pro Ritchiho hledáme bezpečný domov, kde se mu budou věnovat a kde bude právoplatným členem domácnosti. Je také třeba mu zajistit kvalitní stravu a veterinární péči. Jeho budoucí páneček by měl mít také pochopení pro případnou loužičku.

Do adopce půjde očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Datum a místo příjmu: 11.2.2022, Čáslav. Postup adopce najdete zde.

Za krásné fotky děkujeme fotografovi Liška fotí – Magdalena Pellarová.