Ronnie – rezervovaný

Jméno: Ronnie
Věk: 1,5 roku
Velikost: střední
Snášenlivost: se všemi kamarád
Nachází se: Černošice
Kontakt: Terinka Chvátalovic, 608 203 741

Ronnie je rok a půl starý pejsek, který byl nalezený, jak se toulá po jedné vesnici. Uběhlo téměř půl roku, ale nikdo se o něj nepřihlásil. Už už to vypadalo, že se na Ronnieho konečně usmálo štěstí a našel domov, ale bohužel mu to nevyšlo, a tak stále smutně vyhlíží tu pravou rodinu.
Je velmi přátelský, jak k lidem, tak k jiným pejskům (s fenami problém nemá vůbec, se psy jak kdy). K dětem je super, vůbec není agresivní. Není kočičí kamarád (vnímá kočky jako hračky).
Samotu zvládá – při odchodu páníčka si pár minut postěžuje, ale pak si lehne a spí až do jeho návratu. Hygienu má dobrou, doma nic neznačkuje. Je poslušný, zná spoustu povelů, na vodítku chodit umí, ale není to ještě úplně perfektní.

Ronnie je velmi aktivní: dobrý na agility (s dočasnou tetou nedávno začali pár kousků cvičit) a také skvělý parťák na sporty – běh, kolo, brusle… Je velmi mazlivý a hodný pejsek. Ze všeho nejvíc na světě miluje lidi, je to přesně ten typ pejska, co by se od rána do večera mazlil. Takhle mladý pejsek přece nemůže skončit sám, moc se trápí, opravdu už potřebuje tu svou lidskou náruč, ve které zůstane navždy!
Do nového domova půjde čipovaný, očkovaný, kastrovaný, po podpisu adopční smlouvy, ke které se váže adopční poplatek.