Rony – k adopci

Jméno: Rony
Věk: 5 let
Velikost: velký 47 kg
Snášenlivost: s konkrétním pejskem je nutno vyzkoušet, s většími pejsky a fenami nemívá problém, malá zvířata vůbec nesnese.
Nachází se: AniDef, Žim u Teplic
Kontakt: 736 769 601

RONY je krásný kříženec německého ovčáka, který hledá domov, kde by byl pro své pánečky miláčkem. Byl zvyklý na bydlení v domku se zahrádkou s přístupem dovnitř, je čistotný. Zahrada musí být dobře zabezpečena proti útěku, protože má občas chuť vyrazit na výlet. Snášenlivost se psem je nutno vyzkoušet, s většími fenami nemívá problém, ve smečce na volno vrtí ocáskem, ale na vodítku dělá machra jako by chtěl všechny zakousnout. Jinak je to bezproblémový pejsek, který snese veškerou manipulaci a to i když si hraje s hračkami. Za plotem budí respekt a umí dobře hlídat. Vzhledem k jeho přátelské povaze mu hledáme domov, kde nebude brán jako živý alarm, ale jako právoplatný člen domácnosti. Lidi miluje, chce být v jejich společnosti. Do adopce může jít i k větším dětem. Rony je nádherný pes a opravdový miláček. V poslední době mu evidentně chyběl pohyb a z tohoto důvodu má nadváhu a musí se dostat do fyzické kondice.

Do adopce odejde kastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku.