Routa – rezervace

Jméno: Routa
Věk: 4 měsíce
Velikost: střední fenka (kokršpaněl)
Snášenlivost: miluje všechny lidi a psy, kočky nejsou vyzkoušené
Nachází se: Hradešín (u Českéh Brodu)
Kontakt: pnp.slil@seznam.cz– prosím napište základní informace o vás a o prostředí, kde by Routa žila.

Ahoj všichni,

jmenuji se Routa a hledám ten nejbáječnější domov. Všechny ségry a bráchové už domov mají, jen já jsem v tomhle trošku „zaspala“ Ale víte, ono to mělo svůj důvod. Už od narození jsem měla nějak nemocnou tlamičku. Říkali tomu všichni rozštěp horního patra a byli z toho hrozně nešťastní. Přišli na to až když jsem začala baštit granulky a začala jsem se s nimi dusit. No a pak začal kolotoč. Pořád mi tahali k panu doktorovi a on byl dokonce tak drzý, že mi tam píchnul nějakou injekci a já jsem usnula jak špalek. A když jsem se vzbudila, tak mi bolela papula a všichni kolem mě jásali, jak jsem statečná a že už bude všechno dobrý. Prý jsem byla na operaci, při které mi tlamičku úplně spravili. No já jim nevěřila, ale asi fakt nekecali. Od té doby se už při jídle nedusím a dlabu jako nezavřená. Strašně ráda si hraju jak s dvounožci, tak i s psími parťáky. Jsem prý takový malý potrhlý blázínek, který dohání vše, co zameškal. No co, musím si to všechno užít. Chtěla bych bydlet u nějakých aktivních lidiček, se kterými budu moct chodit na výlety, na dlouhé prochajdy, kteří se se mnou budou hrát a budeme společně blbnout. Moc by mi bavila i nějaká „těžší práce“, i když jako lovecký pes fungovat nesmím. Prý je ale hodně věcí, při kterých se nemusí namáhat tlamičky a přitom se pejsek vyblbne – něčemu říkají prý agility. Dokonce jsou prý i dvounožci, kteří s pejskem tancujou. To by mi asi taky bavilo.

Moc ráda bych měla doma nějakého psího kámoše, se kterým bych mohla blbnout, který by nebyl o moc větší než já a byl na mně hodný. Nějakého psího dědečka nebo babičku už bych asi moc otravovala a lezla jim na nervy. Jsem fakt hodně akční a ráda si hraju.

Jsem zatím prcek, takže si mi budete moct vychovat tak, jak budete chtít. Budu se s vámi s nadšením mazlit, válet se u telky i lítat venku. Naučím se úplně všechno, protože říkají, že jsem fakt chytrá a učenlivá.

Můžu bydlet v bytě i v domečku se zahrádkou, je mi to jedno, hlavně že budu mít už svou rodinu. Malé dětičky moc nemusím, ale ty větší, které už vědí, jak se mají chovat k pejskovi, ty by mi nevadily. Už se na vás strašně moc těším.

Routa je již po operaci rozštěpu patra zcela v pořádku, ránu má zhojenou a je bez jakýchkoli zdravotních problémů. Není problém předat veterinární záznamy novému ošetřujícímu veterináři. Je to opravdu aktivní a učenlivé štěndo, které bude potřebovat zaměstnat nejen tělíčko, ale i hlavu. Je nesmírně mazlivá, kontaktní a milá.

Do nového domova půjde čipovaná, očkovaná po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek a podmínka kastrace ve vhodném věku.

Datum a místo příjmu: 8.1.2023, Český Brod. Postup adopce najdete zde.

Tereze děkujeme za krásné fotky!
Odkaz na její profil.