Rubín/Ruby – k adopci

Jméno: Rubín/Ruby
Věk: cca 5 měsíců
Velikost: malá
Snášenlivost: psi, kočky, děti – vše miluje
Nachází se: Klučov (nedaleko Českého Brodu)
Kontakt: Lucie Šubrová, tel. 774922111

Rubínek je naprosto nekonfliktní štěňátko, které k nám přišlo z množírny. Díky jeho věku ho špatné prostředí nijak nepoznamenalo, takže je to naprosto pohodové, kontaktní a nesmírně milé štěndo.
Vše se začal učit až u nás, takže hygiena není ještě úplně na 100 %, ale to je v tomto věku problém každého psího prcka.
Je to blázínek, který si pořád musí hrát a blbnout. S oblibou krade věci, které se někde válí a nosí si je do pelíšku, kde jsou podle něho v bezpečí a jsou jen a jen jeho. Je to pejsek se smyslem pro humor a obrovský mazel, který je nesmírně vděčný za každé pomazleni, pohlazení a jakoukoli pozornost. Je ve věku, kdy si ho můžete vychovat podle svých představ. Bude rád za psího parťáka, ale není to podmínkou. Samotu zvládá, není uštěkaný, takže je vhodný i do bytu
Je to štěně, takže bude vhodný k aktivní rodině, která mu dá nejen lásku, ale bude s ním podnikat i spoustu věcí, aby Rubínek poznal ten nejlepší psí život na světě. Ale nebojte, není to jen aktivista, dobře zvládá i gaučink, kdy si užívá chvíle klidu a pohody, přitulený a spokojený.

Do adopce půjde očkovaný, čipovaný, odčervený na adopční smlouvu a s adopčním poplatkem 1500 Kč. Kastrace ve vhodném věku bude podmínkou pro uzavření adopční smlouvy.