Ruby – rezervovaná

Jméno: Ruby
Věk: 4 měsíce
Velikost: 4 kg
Snášenlivost: kamarádka se všemi
Nachází se: Praha
Kontakt: weroniqque@post.cz

Ruby je několikaměsíční štěněcí slečna. Nejhezčí v okolí.
Je velmi aktivní, hravá a učenlivá. Vůči lidem a ostatním psům je zatím velmi zdrženlivá, ale když zjistí, že se nemá čeho bát, tak se nechá pohladit, očmuchat a následně se z ní stává torpédo a parťák pro každou špatnost.
Do spolku se dostala spolu s dalšími pejsky z velice nevhodných podmínek. Proto je zatím trochu ustrašená, ale také velmi vděčná a oddaná. Hledáme pro ni někoho, kdo jí provede všemi nástrahami a nabídne jí láskyplný domov.
Za velmi krátký čas se naučila pár základních povelů a celkem dobře chodí na vodítku. Svého pána si zatím ostražitě hlídá, jak venku tak doma, takže už nikdy nebudete sami, ani na záchodě.
Je zvyklá na společnost a potřebuje někoho, kdo se jí bude aktivně věnovat. Společně chodit na dlouhé procházky, učit ji novým věcem a objevovat svět.
Ruby miluje hračky a všechno co může trhat a kousat. Co píská, si okamžitě zamiluje. Už jí vypadávají první zoubky, takže si tím trošku taky pomáhá. Výhoda je, že nedemoluje nábytek!
Co se týče hygieny, dá se ještě zlepšovat. Čůrá už venku, ale občas ještě doma na podložky. To ale s pravidelným venčením po čase zcela vymizí, jako u všech štěňátek.

Do adopce půjde očkovaná, čipovaná, odčervená, s podmínkou kastrace v dospělosti, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Postup adopce najdete zde.

Za krásné fotky děkujeme fotografovi martinaadlerova.cz