Sally – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena. Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 741, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Sally
Velikost: malá
Věk: cca 5 let
Nachází se: u Českého Brodu

Sallinka pochází z množírny a je to takový malý bojínek, který si na nový způsob života zvyká velmi pomaličku. Stále bojuje se strachem ze všeho, co nezná. Bude to u ní běh na dlouhou trať. Ale protože jí u dočasné tety čeká dlouhá doba, kterou u ní stráví, bude mít na vše dost času.

Pomaličku léčíme plíseň, kterou si sebou z předchozího prostředí přinesla. Navíc má výraznou luxaci patel na obou nožičkách, takže obě nožky budou muset být odoperované. Bude si muset na hledání domova ještě delší dobu počkat.

Dočasnou tetu už „vzala na milost“, chodí se mazlit, v její přítomnosti je spokojená. Jinak je to takový samotář, který přítomnost ostatních pejsků nevyhledává a kočičky zatím vyloženě nemusí. Ale s dočasnou tetou na všem pilně pracují.

A o tom, že je to holka chytrá a šikovná svědčí i to, že hygienické návyky už zvládla naprosto špičkově.