Sára – k adopci

Jméno: Sára
Věk cca 12 let
Velikost střední
Snášenlivost : raději jako jedináček, maximálně ke klidnému psu, ne feny, kočky ráda nemá, děti vyloženě nevyhledává a z počátku je z nich nervózní, takže raději bez dětí
Nachází se : Krnsko u Mladé Boleslavi
Kontakt: FB Veroniqé Veigner, Tel: 775729804 ( nejprve pište prosím SMS)

Sára, fenka x AST v seniorském věku, v minulosti si toho moc pěkného neprožila, poslední čas před příchodem pod spolkem trávila v kotci, což se na ní velmi podepsalo. Měla extrémně atrofované svaly, čekala ji náročná operace, ale to je jen fyzicky stav, po psychické stránce to byla fena, která ztratila chuť žít, byla rezignovaná na vše a jen čekala co s ní bude, to byla Sára před příchodem do dočasné péče.
Teď vám však představíme tu Sáru, která hledá domov.
Nyní je Sára šťastný pes, háže zamilované pohledy, stěká radostí a když vrtí ocáskem, vrtí se celá. Sára je však velmi majetnicka, nejraději by měla páníčka jen sama pro sebe, je to hlídač a když se na člověka zafixuje, neváhá si ho bránit. Je nerada sama, ale když už musí být doma sama, je hodná, nic neničí a spořádaně čeká na příchod lidí domů. Zatím neumí moc řešit konflikty se psy, řešila je vždy vyhružným útokem, proto se kloníme raději k tomu, aby byla v domácnosti jako jedináček, maximálně s klidným psem, na kterého by si ale musela postupně zvykat.
Sára špatně chodí a ačkoliv má energie na rozdávání, kvůli nemocným předním nohám potřebuje opravdu jen krátké procházky
a ideálně domov bez nutnosti chůze do schodů.
Nejšťastnější bude u někoho, kdo bývá často doma a bude moci svůj čas trávit s ní, pracuje z domova, popřípadě je aktivní důchodce.
Jaký domov pro Sáru tedy hledáme? Takový, kde ji budou milovat, budou se jí moci věnovat a hlavně budou chápat její potřeby, ideální by byl domeček se zahrádkou, kde by se mohla Sára procházet, ale určitě vyžadujeme pobyt uvnitř domu s lidmi. Je potřeba počítat s celoživotním bráním výživového doplňku stravy – Alavis Canabiflex.

Člověk, který Sáru adoptuje získá jedinečnou parťačku, která rozhodně umí dát svou lásku najevo.
Sára půjde do nového domova kastrovaná, čipovaná, očkovaná, po podpisu adopční smlouvy, ke které se váže adopční poplatek.