Sára – k adopci

Jméno: Sára
Věk: cca 10 let
Velikost: malá 30 cm v kohoutku, 11 kg
Snášenlivost: kočky prohání – neublíží , psy si vybírá, většinou na ně vyjíždí, vrčí, štěká – nepere se
Nachází se: Kostelec nad Černými lesy
Kontakt: 725 542 000

Byly jsme dvě kámošky na život a na smrt, já a Dáša. Jenomže obě dvě si nás nikdo nechce vzít, tak nám nezbývá nic jiného, než hledat štěstí každá zvlášť.
Já jsem Sára. Táhne mi už na 10tý rok, ale na chuti do života mi to vůbec nic neubralo. Proháním čičiny co to jde, ale nemusí mít strach, že jim ublížím, jen mě to prostě baví. S pejsky je to jiná. S některými se bez problémů skamarádím, ale na některé umím i vyjet, vrčet a štěkat. Prát se s nimi ale nebudu, za to mi to vůbec nestojí. Je tu také pár věcí, co vyloženě nemusím. Nechci, abyste mě někdo zvedal, děsí mě ošetřování a taky koupání, to se pak klepu a vrčím. Když se ale nenecháte odradit a najdete si ke mně cestu, nakonec to zvládnu. I košík si nechám nasadit. Moc ráda se mazlím a miluju procházky, na vodítku jsem vždycky vepředu. Na vodítku musím být ale pro jistotu pořád, protože se sem tam leknu, a to pak neznám bratra, vezmu dráhu a kde je mi konec… Takže si mě držte u sebe, jinak za sebe nemůžu ručit. Jo a abych nezapomněla,bojím se kanálů, bylo by proto prima, kdybychom se jim na společných procházkách (říkala jsem už, že je miluju?) mohli vyhnout. Doma jsem ale hodná, nic vám nezničím, neštěkám a své potřeby vykonávám zásadně v místě k tomu určeném. Přála bych si bydlet u někoho, u koho bude klid (pokud možno bez dalších zvířátek, i těch malých dvounohých), někoho, kdo mě bude mazlit a má domek se zahrádkou (ale nevadí mi ani byt).

Do adopce půjdu odčervená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Postup adopce najdete zde.

Za krásné fotky děkujeme fotografovi RADEKPRUSA.com.