Štěňátka č. 2 – k adopci

Jména: BRANDON, PODRICK, SAMWELL, THYRION
Datum narození: 29.10. 2017
Velikost: střední až velká
Kontakt: 608 870 080
Nachází se: Mokré Lazce (Opava)
Snášenlivost: se všema kamarádi 🙂

Čtverka čertíků:
Ahoj lidi, zdravíme od tety Evy, ke které se naše mamina dostala dva dny před tím, než jsem se vyklubali na svět. Už to budou tři měsíce. Bylo nás osm. Čtyři holky a čtyři kluci a prý jsme všichni jako přes kopírák. Vypadáme jako čertíci, ale máme po mamči tu pravou milou labradorskou povahu. Holky už šly do světa a my kluci tady čekáme, až padneme do oka těm svým lidem. Holkám se v domovech daří dobře, je na ně slyšet jen samá chvála, takže vám můžeme slíbit, že se ani my, kluci, nenecháme zahanbit. Ostatně, teta Eva říká, že jsme ve všem po mamči a ta je úplně milionová. Taky říká, že budeme mít jednou přes 20 kg, ale zatím jsme jen štěněčí kuličky, tak se nám tomu ani nechce moc věřit. Kdyby chtěl někdo malýho hodnýho šikovnýho čertíka na mazlení, co se rychle a rád učí, jsme tady!
Naše čtverka Brandon, Thyrion, Samwell a Podrick

P.S. Ano, pojmenovali nás podle postav z Hry o trůny, protože naše ségra, která vykoukla na svět první, byla doslova za bouře zrozená a my jsme se s ní svezli :). Ale můžete nám říkat klidně Punťa, nám je to fuk, hlavně, že nás bude mít někdo rád :).

Do adopce půjdeme očkovaní a čipovaní, na adopční smlouvu a poplatek 1 500,- Kč za jednoho. Podmínka adopce je kastrace v dospělosti.

Všechny holčičky již našly svůj nový krásný domov.