Šťovík (Viki) – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace

Jméno: Štovík (Viki)
Věk: cca 4 roky
Velikost: malý, 4 kg
Snášenlivost: psi i kočky v pohodě
Nachází se: Židlochovice u Brna

Viky si z minulosti v množírně nese některé typické znaky – je nedůvěřivý k cizím lidem (ale jakmile získá důvěru, je to pejsek oddaný a milující na 1000 %), má tendence si před ostatními pejsky přivlastňovat jídlo, pelíšek a paničku (protože má strach, aby o tyto milované části života už nepřišel) a o samotě pláče (stačí mu zvířecí parťák). Doma nic neničí, a moc rád se učí nové povely, jen aby svého člověka potěšil. Kromě toho má pořád dobrou náladu, kterou šíří na všechny kolem. Své rodině se přizpůsobí, bude šťastný klidně jak celé dny přitulený k páničkovi na gauči, tak i na výletech v přírodě a při aktivitách jako třeba agility nebo dogdancing. Nyní ho čeká čištění zoubků, aby byl jeho úsměv ještě více okouzlující.