Terry – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Terry
Věk: cca 9, 5 roku
Velikost: střední
Nachází se: Praha

Terry je Parson Russell teriér, kterého si předchozí majitelé osvojili z kotce útulku, jeho starý neléčený úraz vsak potřeboval začít řešit a to si z důvodu náročnosti léčby, vsak předchozí majitelka nemohla dovolit, rozhodli jsme se o jeho přední nožku zabojovat a tak ho nyní v dočasné péči čeká operace, speciální dlaha a následně rehabilitace.
Po zdárné operaci bude Terry hledat domov, kdy bude vzhledem k jeho silné fixaci a žárlivosti lepší, když bude jako jedináček, bez jiných zvířat a malých dětí. Jinak je, ale Terry miláček, jen si hlídá to, co konečně získal.