Truhlík – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Truhlík
pohlaví: pes
věk: 4 roky
místo pobytu: KOVALOVICE

Truhlík je velký mazlík. Je to takový ocásek, který se od své dočasné tety nehne a hlídá si ji. Umí přiběhnout na přivolání a je celkem poslušný. Hygiena se po kastraci zlepšila, před ní byl trochu problém s očůráváním rohů doma. Ale teď už je hygiena skoro stoprocentní. Je ještě potřeba zapracovat na socializaci s cizími lidmi, protože si je pořád nejistý a většinou potřebuje pár minut na seznámení. Ale i toto se už zlepšuje. Truhlík by byl vhodný jako jedináček, klidně ke starším lidem, protože půl dne stráví na zádech na gauči. Procházky má ale rád, i když to není žádný sportovec. Snášenlivost se psy bez problémů. Kočky rád prožene. Samotu bez lidí zvládá bez problémů, ale vždy byl zatím s nějakým psím parťákem.