Vivi – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou již v péči našeho spolku. Z různých procesních důvodů však zatím nemůžou být adoptováni. Může se jednat o jejich zdravotní stav, problémy se socializací atd. Dále se může jednat o pejsky, kteří byli odebráni svým majitelům nebo pocházejí z množíren a po právní stránce není celá záležitost zatím uzavřena.
Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo +420 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace

Jméno: Vivi
pohlaví: fena
věk: 2 roky
místo pobytu: Chrudichromy

Vivi se v náhradním domově dělí o pozornost s půlročním domácím štěnětem a dvěma holčičkami (3roky, 9 měsíců). Děti má Vivi moc ráda, má k nim takový jemný přístup. A je to mazel, užívá si každé pohlazení. Snášenlivost se psy je různorodá – na procházce na některé štěká, ale stačí ji vysvětlit, že toto chování není žádané, a přestane. Jinak se psy vychází, ale potřebuje si na ně zvyknout. Hygienu zvládá, doma má tendence kousat, kde co najde (teď naposledy to odnesl medvědí maňásek), umí základní povely.
Problémem u Vivi je zvládání samoty. Jakmile je doma bez člověka, tak štěká, ničí věci, škrábe, vyje, kňučí…prostě panika. Takže Vivi se především učí pracovat s tím, jak být sama (podpořeno zklidňující bachovou terapií). Je velmi navázána na člověka, což v praxi znamená, že jakmile se rodina přesune do jiné místnosti, tak musí jít taky (herna, koupelna, WC – člověk nikdy není sám).
Jízda autem je bez problémů, kosmetické úpravy zvládá po chvíli protestování nakonec taky v klidu. Vivi bude potřebovat důsledného majitele, který jí určí hranice, a tím pádem z ní bude skvělý parťák do života. (máme odpozorováno, že když se jí povolí režim, má tendence “vlčet”)