Winky – k adopci

Jméno: Winky
Věk: cca 7 měsíců
Velikost: 17 kg
Snášenlivost: miluje děti, ostatní psy, nemá problém s nikým a ničím
Nachází se: Příbram
Kontakt: Veronika Matějovská, tel. 603 984 504

Winky žila se svými sourozenci malinkém kotci v blátě a vlastních výkalech. Než přišla k nám, neznala pohlazení, výchovu. Z vystrašeného a podvyživeného uzlíčku nervů se stala skvělá psí slečna. Přesto, že se vše začínala učit úplně od začátku, tak udělala nesmírný pokrok. Hygienu má již téměř zvládnutou, nehody se stávají ve zcela výjimečných případech, zvládá základní povely. Je hravá, veselá – prostě taková, jako má štěně být. Učit se cokoli nového je pro ni naprosto stejně zábavné, jako běhání za hračkou nebo hra s psími kamarády.
Bude pro ni ideální aktivní rodina, která s ní bude nadále pracovat, podnikat výlety nebo se bude věnovat i nějakým psím sportům.. Není to pes, který by byl pouze gaučák, i když ani to jí není v žádném případě cizí. Protože miluje psí kámoše, hledáme pro ni domov, kde by měla psího parťáka nebo parťačku, se kterými by měla možnost blbnout a nebylo jí smutno, když budou páníčkové v práci. Jako velmi příjemný bonus by pro ni byl domeček se zahrádkou, ale samozřejmě s bydlením uvnitř.

Domu půjde odčervená, očkovaná a čipovaná, na adopční smlouvu s adopčním poplatkem 1500 Kč. Kastrace po prvním hárání bude závazným bodem adopční smlouvy.