Zuzanka – k adopci

Jméno: Zuzanka
Věk: 8 let
Velikost: střední (momentálně má nadváhu 27 kg)
Snášenlivost: po delším seznámení nemá problém se psy všech velikostí. Kočky občas prožene, ale neublíží jim. S dětmi vychází bez problémů.
Nachází se: Hostinné
Kontakt: FB – Katka Zvonárová, telefonní číslo 737706742

Zuzanka je osmiletá psí dáma, která k nám dorazila od původní majitelky. Je to hodná, klidná a poslušná fenka, která ovládá základní povely. Hygienu má jedničku, v nepřítomnosti člověka čeká potichu na jeho návrat a nic doma neničí. S obojkem má na počátku procházky tendenci tahat, pokud má kšíry, tak chodí naprosto vzorně. V současné době jí stačí kratší procházky, které však s ohledem na její nadváhu bude dobré postupně prodlužovat. Venkovní ruch jí problém nedělá a nijak ho neřeší. Původní majitelka se jí musela vzdát hned dvakrát, jednou z důvodu rodinné tragédie, podruhé kvůli velkým zdravotním problémům. Během první adopce bohužel narazila na zlé lidi a od té doby má strach z vody. Má také díky tomu problém s otíráním tlapek a nechá si je očistit až když začne člověku více důvěřovat a zjistí, že jí nic nehrozí. Pro Zuzanku hledáme takový domov, kde ji budou milovat, nikdy už jí neopustí a kde opravdu budou nadále pracovat v boji s její nadváhou. ´

Zuzanka půjde do nového domova kastrovaná, očkovaná, čipovaná, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.