Adoptovaní 2019

Adoptovaní 2019

Uběhl další rok naší existence. Fungujeme už dlouhých 5 let. Pro někoho je to jen 5 let, pro jiného už 5 let . A celou dobu jste tu s námi. Víte co se vlastně skrývá za naší prací ?

Začíná to příjmem pejska. Vlastně to vše začíná ještě než ho přijmeme. Musíme mít už zajištěnou dočaskářku, ke které je nutné pejska převést. Je důležité vybrat tu nejvhodnější. Jejím úkolem je se o svěřence postarat jako o vlastního. Navštívit veterináře, podávat léky, socializovat, poznávat jeho povahu a pomáhat najít nový domov. Našim úkolem je zajistit, abychom měli finance na léčbu, krmení, výbavu a vše potřebné. Dále sehnat fotografa, udělat příspěvky, nasdílet je na všechny možné sociální sítě, inzertní servery, webové stránky. Posledním úkolem je vybrat ten nejlepší domov, který je nutné důkladně prověřit. Tím to vlastně nekončí, ale o tom někdy jindy.

Naše práce vyžaduje spoustu času, empatie, diplomacie, nadšení, soustředění, urputnosti, znalostí v oblasti financí, práva, zákonů, veterinární, obchodní, inzertní, IT, marketingu, reklamy atd.
Ale nejsme na to sami, protože máme úžasný tým, který šlape jako hodinky. A hlavně máme Vás, bez vaší podpory bychom zachraňovat a pomáhat nemohli.

V uplynulém roce 2019 jsme společně pomohli 110 pejskům, z toho jich 95 našlo nové domovy. V doživotní péči spolku zůstalo 5 svěřenců. Celkové náklady se vyšplhaly na částku 2.076.000 Kč.
Děkujeme Vám všem.

Naše přání ……
aby pejsci nebyli týráni ……
aby všichni pejsci měli hodné a milující páníčky ……
aby byli vždy plnohodnotným členem rodiny ……
aby nebylo pejsků bez domova a bez lásky.
Pes není věc, je to živá bytost, která má stejné cítění jako člověk. Cítí smutek, bolest i zklamání, cítí radost a lásku.

Více o pejscích, kteří našli nový domov v roce 2019 se můžete dozvědět z videa .