Šella – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou v péči našeho spolku, ale z procesních důvodů zatím nemohou být adoptováni. Jde o pejsky, kteří byli na základě rozhodnutí KVS odebráni majiteli a po právní stránce není tato záležitost zatím uzavřena.

Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Šella
Věk: cca 11let
Velikost: malá (5 kg)
Plemeno: kříženec
Snášenlivost: děti, psi, feny, kočky ano
Nachází se: okres Třebíč

Šellinka je starší fenka, která ale na svůj věk nevypadá. Je aktivní, hravé, milé a bezkonfliktní povahy. Miluje společnost lidí, ráda se vítá a mazlí. Má však ráda i svůj klid. Šella má za sebou kompletní veterinární kolečko. Vyšetření krve vyšlo v pořádku, je plně očkovaná a ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům. Jediným jejím problémem je, že jí nejspíš od malička chybí zápěstí na předních končetinách. Ve šťastném životě jí to ale nebrání. Bohužel díky tomuto hendikepu jsou pro ni velmi náročné procházky nebo ztížený terén. Proto je pro ni ideální domeček s volným přístupem na zahrádku, kde si ráda lehne do trávy a bude spokojeně odpočívat. Žije v domácnosti s malými dětmi, kočkami a smečkou psů (různého stáří). Pokud si chce pes hrát, tak mu důrazně, ale bezpečně, dá najevo, že si hrát nechce. Hygienu zvládá bez problému.