Albi – v řešení

V tomto albu najdete pejsky, kteří jsou v péči našeho spolku, ale z procesních důvodů zatím nemohou být adoptováni. Jde o pejsky, kteří byli na základě rozhodnutí KVS odebráni majitelce a po právní stránce není tato záležitost zatím uzavřena.

Ale pokud se vám některý z pejsků zalíbí nebo si ho rovnou zamilujete, můžeme předjednat adopční podmínky. Kontaktní číslo 608 203 720, kde vám poskytneme bližší informace.

Jméno: Albi
Věk: cca 5 let
Velikost: velká (30 kg)
Snášenlivost: se všemi kamarád
Nachází se: Želetava (Vysočina)

Albi je kříženec slovenského čuvače a zlatého retrívra, který zbožňuje každého, koho potká, včetně dětí, jiných psů a dokonce i koček. Je ztělesněním rodinného psa a nic nemiluje víc než blízkost svých lidí. Právě proto rozhodně není vhodný do kotce na zahradě. I když je to velký pes, rozhodně neplatí, že by zavazel v malém bytě. Možná vám jen zabere cenné místo na gauči. Pokud je totiž uvnitř, většinou leží, odpočívá nebo se rád pomazlí. Jeho velkou výhodou je také to, že prakticky vůbec neštěká kromě občasného radostného štěkání při hře s ostatními pejsky. S člověkem si zase rád aportuje a míčky naprosto zbožňuje. Na vodítku občas zatáhne, což by se ale s pravidelným tréninkem dalo určitě zlepšit. Hygienu má na 100 % zvládnutou, přiběhne na zavolání a prakticky s ničím nemá problém a ničeho se nebojí (kromě občasné koupele, ale i tu zvládne). Je to opravdu nenáročný a extrémně přátelský pes. Jediným jeho problémem je, že nezvládá chůzi do schodů.