Aura – k adopci

Jméno: Aura
Věk: cca 1,5 roku ( odhad veterináře)
Velikost: střední
Snášenlivost: psy a feny bez problémů, kočky a jiná zvířata raději jen pod dozorem, děti 10 a více let, u mladších by mohlo hrozit povalení v rámci hry, ale cíleně neublíží
Nachází se: Drobovice u Čáslavi
Kontakt: FB – Nikol Šálená, tel: 731 923 423

Ahoj, já jsem Aura!

Jsem asi rok a půl stará fenka, aktivní kříženka. Jestli hledáš psa, který s tebou bude celý den ležet na gauči, tak mě radši nech někomu jinému, moc by nám to ke všeobecné spokojenosti neklapalo, jestli ale hledáš parťáka na procházky, dogtrekking nebo snad běhání, jsem pravděpodobně ten správný kandidát.

Dočasná teta o mně často říká, že jsem ADHD pes. Potřebuji opravdu unavit, jinak o samotě ničím věci. Jelikož jsem neuměla vůbec odpočívat, musela mě teta naučit na klec, už ale zvládám v klidu ležet i bez ní. Jsem domácí pes, s hygienou nemám při pravidelném venčení problém.

Ve svém dočasném domově mám hodně psích kamarádů a se všemi vycházím, bez rozdílu velikosti nebo pohlaví. Za psího parťáka u vás budu ráda, ale není podmínkou. Kočky a další zvířata raději jen pod dozorem, bez dozoru mám tendence si s kočkami hrát jako se sobě rovnými a z toho by mohl být malér.
Nejraději bych šla někam na kraj města nebo na vesnici, kde bude spoustu míst k procházkám a cílenému vybití mé energie.

Určitě nejsem pes, co by chtěl být jen na zahradě, nebo nedej Bože zavřený v kotci, přístup do domu je podmínkou, ale za dobře zabezpečenou zahradu, kde budu moct trávit čas se svou rodinou, budu moc ráda.
Do nového domova půjdu kastrovaná, čipovaná, očkovaná, ošetřena proti vnějším a vnitřním parazitům, kladné předadopční kontrole a podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Postup adopce najdeš tady.

Michale, děkujeme za krásné fotečky!
Odkaz na jeho profil.