Bert – k adopci

Jméno: Bert
Věk: 11 měsíců
Velikost: střední, 16 kg
Snášenlivost: děti školního věku ano, dospělé lidi ano, kočky ( ? ), psi: ne, s fenkami po seznámení nemá problém.
Nachází se: Praha západ
Kontakt: hdolik@centrum.cz

Bert je naprosto zdravý, temperamentní a úžasný pejsek, který miluje lidi, rád si hraje a miluje dlouhé procházky (čím delší, tím lepší). Když se jde ven radostně skáče a jemně okusuje, je prostě nadšený. Pokud na vycházce potká psa, může občas dělat ramena a tvářit se bojovně. Byl by moc šťastný v domku se zahradou, kde by mu byl umožněn volný přístup do domu ke své rodině. Svou rodinu totiž miluje a rozhodně nechce svůj čas trávit sám. Když si myslí, že je doma sám, dává najevo žalostným vytím, proto není vhodný do bytu. Je to velice učenlivý pes, který bez mrknutí oka zvládá základní povely. Problém může nastat, když je na volno, to je pak těžší ho přivolat, myslí si totiž, že je to hra a utíká. To vše se dá samozřejmě vypilovat, vždyť je to ještě mladý pejsek. V dočasném domově se osvědčil i jako hlídač. Když se něco děje za plotem, dá to vědět štěkotem. Psy rozhodně nemusí, chce být dominantní. V současném domově má jednu menší psí kamarádku, se kterou si hraje.
Případné zájemce o adopci poprosím o zaslání mailu. Mail by měl obsahovat kontaktní údaje o zájemci a sdělení, kde by s pejskem bydlel.

Do adopce půjde očkovaný, čipovaný, odčervený a kastrovaný po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Datum a místo příjmu: 29.8.2022, Opava. Postup adopce najdete zde.