Boris – k adopci

Jméno: Boris
Věk: 3 roky
Velikost: malá (9 kg)
Snášenlivost: pejsci a fenky ano, děti ano, kočičky ano
Nachází se: Hostinné
Kontakt: FB – Katka Zvonárová, telefonní číslo 737706742

Borísek je pejsek, který miluje všechny a všechno. Je to velký mazel a při každé příležitosti zaujme místo na gauči a oddává se mazlení.
Je velmi poslušný a učenlivý, velmi rychle pochopí, co je vhodné a co už ne.
Po příchodu do dočasné péče, kde má další dva pejsky, měl zpočátku tendence značkovat, což se brzy podařilo odbourat a v současné chvíli, při pravidelném venčení, má 100% hygienu.
Ovladatelnost na vodítku je bez problémů, sem tam si však zatáhne, když vidí pejska, se kterým se chce kamarádit, je tedy potřeba korigovat i slovně.
Borísek má trochu problém zůstávat doma sám, nic neničí, ale projevuje se štěkotem, někdy krátkým, někdy delším, je tedy nadále potřeba pracovat na odloučení a z tohoto hlediska by byl spíše vhodný do domku se zahrádkou ovšem s pobytem uvnitř nebo k někomu, kdo pracuje z domova a má dostatek času pracovat na postupném odloučení a má chápavé sousedy.
Je to pejsek s velkým srdíčkem, do kterého se vejdou psí parťáci, děti a vlastně všechna možná zvířátka, s nikým nemá problém.
Psí parťák je tedy vítaný.
Pokud vás Borísek zaujal, neváhejte kontaktovat jeho dočasnou tetu, která vám ráda sdělí veškeré informace o jeho povaze a domluví se s vámi na nezávazné návštěvě.
Borísek půjde do nového domova čipovaný, kastrovaný, očkovaný, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Postup adopce najdete na zde.