Charles – REZERVACE

Jméno: Charles
Věk: cca 2 roky
Plemeno: X CC
Velikost: velký, 40 kg
Snášenlivost: ostatní zvířectvo nemusí, větší fenky snese
Nachází se: Dašice u Pardubic
Kontakt: David na tel. čísle 777 156 931

Ahoj já jsem Charlie dvouletý Canecorso. Povahou jsem mírné, poslušné odrostlé štěně, které se nechá vést a rádo se učí novým věcem. V dočasné péči už jsem se naučil pár povelů a dobře chápu, co po mě páneček chce. Vím co znamená netahej, čekej, jdeme, fuj a nesmíš. Momentálně jsem v péči u strejdy, který má vykastrovaného velkého psího kluka, se kterým nemám vůbec žádný problém, teda kromě jídla, né že bych startoval, spíš mám tendenci ostatním kouknout do misky a případně jim něco sežrat. Proto jím poslední a odděleně. Fenky mám samozřejmě taky rád. Na vodítku chodím vzorně a hygienu mám také zvládnutou na jedničku. V sousedství máme dva voříšky na které si za plotem dovoluju, ale to jen když není doma strejda, on mě totiž učí, že se to nedělá. Mám rád děti a když mi sem tam něco dají k papání, tak je za odměnu olíznu od hlavy k patě.

I když vážím 40 kg a tělem jsem velký pes, tak přece jen duchem jsem pořád hravé štěndo, proto je potřeba se mnou do budoucna pracovat a chodit semnou na cvičák. Miluju míčky a nejraději mám ty pískací.

Takže koho že to vlastně hledám?

Hledám hodný lidi, co už něco o mé rase ví a zvládnou můj temperament a štěněcí výkyvy, chce to důslednost. V nové rodině uvítám psí kámošku a nepohrdnu ani dětmi. Ti musí ovšem vědět jak se ke mně chovat. Je také dobré počítat s tím, že nejsem malý pejsek a že bych je mohl nechtěně povalit, proto by bylo asi lepší, kdybych byl v rodině s odrostlejšími dětmi. Nebráním se zahrádce, tu bych naopak uvítal, ale s volným přístupem do domu. Nejsem pes na zahradu a do kotce, vyžaduji každodenní kontakt se svými dvounoháčky. Raději tedy upřednostním dům se zahradou, než byt.
Strejda mě zkoušel vzít na návštěvu do bytu, ale ten jsem moc dobře nezvládl. Byt mi zkrátka moc nesedí.

Do nového domova půjde čipovaný, kastrovaný, očkovaný, a po kladné předadopční kontrole a sepsání adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Postup adopce najdeš tady.

Stando, děkujeme za krásné fotečky!
Odkaz na jeho profil.