Dan – rezervovaný

Jméno: Dan
Věk: 8 let
Velikost: střední
Snášenlivost: fenky a kočky v pohodě, psy si vybírá, lidi i děti bez problémů
Nachází se: Praha 4
Kontakt: 732 957 388

Daneček je pejsek, kterému jeho věk nedělá vůbec žádný problém, ostatně jeho osm let by mu hádal málokdo. Je velmi hravý, delší vycházky si užívá a zvládá je s přehledem. S kočkami i fenkami je kamarád, zato psí kluky si vybírá. Vrčí na ně. Lidi a děti miluje a rád tráví čas v jejich společnosti. Když zůstane doma sám, je mu smutno a to pak svůj stesk dává najevo nespokojeným štěkáním. S dočasnou tetou na tomto jeho neduhu pracují, ale bude to chtít ještě trošku trpělivosti a trénování i s novým pánem. Při manipulaci občas zavrčí, ale jde jen o takové strašení, bude potřeba, aby nový páneček pejskům rozuměl a hned se jeho nesouhlasného projevu nelekal. Dan je zkrátka takový psí brbla, který svým vrčením dává najevo, že se mu něco nelíbí. Jinak je to opravdu zlatý psík a mazel, který doma nic neničí. Hygienu má zmáknutou na jedničku a i s vodítkem je kamarád.
Hledáme pro něj pánečka, který se mu bude dostatečně věnovat, milovat ho a bude ho učit všemu, co by měl znát každý správný pes. Daneček je vhodný jak do domku se zahradou, tak do bytu. V případě, že budete chtít Danečkovi nabídnout domov v bytě je třeba zvážit, zda jeho štěkání nebude vadit sousedům.

Do adopce půjde kastrovaný, očkovaný, odčervený a čipovaný, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Postup adopce najdete na zde.