Deli – k adopci

Jméno: Deli
Věk: 3-5 let
Velikost: velká střední 30 kg
Snášenlivost: snášenlivá se vším a všemi
Nachází se: Praha
Kontakt: Karolína +420 774 344 604

Haló, haló, dvojnožci… předpokládám, že se na mě právě dívá někdo, kdo hledá nového psího parťáka a rozhodl se ho najít jinde než v chovných stanicích či množírnách… Tak tady mě máte.

Jsem Deli a právě teď bydlím se svou dočasnou tetou, psími, kočičími i drůbežími kamarády v domečku na plzeňsku. Už mám za sebou skoro všechna veterinární ošetření, jakože píchání očkování, taky čipování a dokonce i kastraci a tak je na čase abych se začala rozhlížet po svém novém, trvalém domově.

Teta o mě říká, že jsem nejhodnější dočaskář, kterého tu kdy měla…. Však se taky snažím. Moc si užívám její pozornosti, ale i se o ni ráda rozdělím s ostatním zvířectvem. Jsem sice velká, ale žádný lenoch.
Určitě bych byla moc ráda, kdybych našla akční lidi, co se mnou budou dál cvičit a hodně chodit na procházky. Časem můžeme třeba zkusit i nějaké psí sporty. Nehledám žádné pecivály co si myslí, že pejska stačí jen vyvenčit pár minut denně. A kdyby doma měli velikou zahradu, kde bych se mohla pořádně proběhnout tak to by bylo taky moc fajn … a potom, když se proběhnu a projdu, tak musím zpátky domů do tepla a do pelíšku, teta by mě nedala nikomu, kdo by ze mě chtěl mít hlídacího venkovního psa… jsem jasný rodinný typ. Jen mě teda ještě napadá, že kdyby ti lidi měli malé děti, tak ty bych mohla v návalu radosti třeba porazit, nebo neopatrně vzít tlapou, tak s tím je třeba počítat.

Do adopce půjdu očkovaná, čipovaná, ošetřena proti vnějším a vnitřním parazitům, po kladné předadopční kontrole a podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Postup adopce najdeš tady.

Pájo, děkujeme za krásné fotečky!
Odkaz na jeho profil.