Ingrid – rezervovaná

Jméno: Ingrid – Iggie
Věk: 4-5 let
Velikost: středné velká – 21kg
Snášenlivost: POUZE K SUBMISIVNÍMU PEJSKOVI (samci), nebo jako jedináček
Děti: rozhodně ano
Nachází se: Světice
Kontakt: tel: 775 697 752 Pouze SMS! Dočaskářka se ozve zpět
Ingrid je typický představitel bulteriéra, projevuje se u ní klasická tvrdohlavost spojená s roztomilostí. Je to velmi milá a kontaktní fenka. I přes svoji tvrdohlavost se vcelku rychle učí a snaží se chápat, co se po ní chce. Na vodítku se s ní ještě musí pracovat, je trošku větší tahoun. Ale je to spíš důsledkem její nevybité energie, které má na rozdávání.
Nový páníček by tak měl mít dostatek času a měl by být alespoň z poloviny tak bláznivý, jako Ingrid 😃.
Hledáme pro ni rodinu v domku se zahradou, s bydlením doma a spaním nejlépe v posteli 😃. Zahrada musí být dobře zabezpečena, jelikož je to bulík, který prostě klidně projde plotem, když jí to popadne. Na zahradě je opravdu veselá, je to milovnice klacků a všech možných kořenů. Pro nové páníčky by bylo vhodné se pro Iggie poohlédnout po nějakém vyžití formou bull sportů, kde vybije svoji nekonečnou energii. Hygienické návyky zvládá na jedničku, doma o samotě nic neničí, neštěká.
Ingrid doslova vyhledává spaní v posteli, je to takový živý plyšák.
Co se týče socializace, určitě nemá problém si hrát s dalšími psy. POZOR jen se submisivními pejsky, jelikož Ingrid opravdu ráda vyvolává konflikty a ve spojení s pejskem, který se nechce podřídit, nastává šarvátka v mžiku otočená ve rvačku. Proto bychom jí doporučovali spíše jako jedináčka.
Iggie má trochu problém s muži, proto dáváme přednost zájemcům, kde je v rodině žena a bude třeba více návštěv v dočasné péči k postupnému seznamování.
Pro Iggie hledáme pána s velkým P – důsledného, aktivního, se zkušeností s bull plemeny.
Do adopce půjde očkovaná, čipovaná, odčervená, kastrovaná a po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Postup adopce najdete na zde.