Jerry – k adopci

Jméno: Jerry
Věk: 2 roky
Velikost: střední
Snášenlivost: pouze jako jedináček, ne k malým dětem
Nachází se: Vysočina – Šachotín
Kontakt: 776 881 772

Nový domov vyhlíží dvouletý kříženec BOC, který by už moc rád našel domov na stálo. Jerry je, asi jako každá druhá BOC velmi aktivní a přesně takové páníčky pro něj hledáme, má trochu specifické povahové rysy, z počátku vůbec nevěděl, jak se má chovat a byl nesocializovaný, není tedy vhodný pro úplné začátečníky. Není ani vhodný k pasení ovcí, naopak hledá domov jako jedináček, bez jiných psů a zvířat. Potřebuje k sobě vyrovnaného člověka, který ho zaměstná jak fyzicky, tak psychicky. 3x denně 20 minut procházky na flexině mu jistě na vybití energie stačit nebude.
V dočasné péči začíná projevovat velký zájem o rukáv a obrany, ale jistě by uvítal i jiný druh individuálního sportu se svým páníčkem.
Jerry má zvládlou hygienu, doma se hlasitě neprojevuje a nemá sklony k ničení věcí.
Pro Jerryho hledáme domov bez malých dětí, u aktivních lidí, kteří již mají nějaké zkušenosti s chovem psů a vědí, jak se ke psům chovat. Pro svůj temperament není ani vhodný k důchodcům.
Jerry by jistě uvítal bydlení v domku se zahradou, ale s pobytem uvnitř, určitě ne, jako živý alarm, nepohrdne ani bydlením v bytě, ale jak jsme již uváděli, budoucí majitelé na něho musí mít čas a prostor proto, aby ho unavili jak fyzicky, tak psychicky.

Jerry půjde do nového domova očkovaný, čipovaný, kastrovaný, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Místo a datum příjmu: 29.10.2021, Humpolec. Postup adopce najdete zde.