Jim – odešel za duhový most

Jim se dostal v roce 2015 do útulku jako potulný zanedbaný pes, kterého nikdo nehledal a nikdo o něho neprojevil zájem. Jeho věk nikdo přesně nezná, ale už tehdy to nebyl žádný mladý kluk. Půl roku čekal v útulkovém kotci sám, bez povšimnutí lidí. Zarostlý, neupravený, špinavý od písku a prachu s neustálým zánětem v uchu, na který mu kapky v útulku už nezabírali. Zuby zcela zbroušené a očička také nebyla v pořádku.

V roce 2016 jsme Jima přijali do dočasné péče. Jim si prošel mnoha vyšetřeními, proběhly léčby a poskytli jsme mu potřebnou péči. Poté pro Jima nastalo další období čekání. Tentokrát sice v teple domova, kde ho měli moc rádi, ale znovu čekal….čekal, až se o něho někdo bude zajímat a poskytne mu milující domov. Čekal hodně dlouho, trpělivě a užíval si štěstí, pohodu a lásku své dočasné tety. Mezi tím zestárnul, přidali se větší problémy s očima, problémy s klouby… no prostě starý, černý, nemocný pes. Nikdo ho nechtěl.

Po tolika letech čekání, jsme si už nedokázali představit, že by se svými zdravotními problémy musel do nového domova, nového prostředí, k cizím lidem a tak jsme se shodli s dočasnou tetou, která Jimíka moc miluje, že Jim již zůstane.

Přijali jsme Jima do doživotní péče spolku a Jim tedy zůstává u své milované rodiny, tam kde je mu dobře a kde se mu dostává obrovského množství lásky a péče.

Za úžasnou péči moc děkujeme Denise Stejskal Melzerové.

V případě Vašeho zájmu o podporu Jima nás neváhejte kontaktovat na emailu kristina-pnp@seznam.cz anebo pište do zpráv na Facebooku Kristině Wurstové. Své příspěvky můžete zasílat na transparentní účet spolku číslo 222666000/2010.

Jsme vděčni za každou vaši pomoc a podporu.