Keiko – rezervace

Jméno: Keiko
Věk: 2 roky
Velikost: malá, cca 8 kg
Plemeno: kříženec shiba inu
Snášenlivost: psi, feny, kočky ano, děti radši starší
Nachází se: Kadaň, okres Chomutov
Kontakt na tel. čísle: 721113018

Keiko si bohužel za tak krátký čas, nezažila nic pěkného. Je jedna z více odebraných pejsků z nevhodných podmínek. Začátky byly těžké, ale teď už je to mladá psí slečna s energií na rozdávání. Je hodně zvědavá, ale i trochu bázlivá. Když si ji získáte, je hravá a při mazlení by vám vylezla nejradši až na hlavu. Dobře se s ní manipuluje (sprchování, utírání pacek, návštěva u veterináře atd.). Avšak je to povahově klasická shiba, to znamená že výchova vyžaduje hodně empatie, zkušeností, láskyplné důslednosti a v neposlední řadě trpělivosti.

Doma vydrží bez ničení a zbytečného štěkání, ovšem pokud bude bydlet v paneláku, upozornění že někdo prochází kolem vašich dveří se nevyhnete. V noci bude spát s vámi, aby si vás pohlídala že ji nikam neodejdete. S dalšími psy vychází dobře, jen si hlídá hračky a jídlo. V dočasce na tom pracujeme a už se s pejsky i přetahuje,ale je třeba zkušeného člověka, který ji nastaví pravidla a nevzdá to po prvních vyceněných zoubcích. Cení je, i když si hraje, nikdy však neprojevila přímou agresi ani žádný incident s pokousáním se nestal.

Budoucí majitelé by také měli počítat s dostatkem pohybu, který Keiko vyžaduje.
Keiko potřebuje klidný domov, kde si bude pomalu zvykat na nového panička. Buď jako jedináček, kde se jí bude její člověk intenzivně věnovat nebo k vyrovnané feně/psovi.

Do adopce půjde očkovana, čipovaná, kastrovaná, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Datum a místo příjmu: 23.3.2023, útulek Dogsy. Postup adopce najdete zde.

Moniko, děkujeme za krásné fotky!
Odkaz na její profil.