Lili – k adopci

Jméno: Lili
Věk: květen 2022
Velikost: malá – kotě, v dospělosti klasická kočka domácí
Snášenlivost: kocourci ano, v dočasné péči je i s pejskem, děti, kteří vědí jak se ke kočičkám chovat ano
Nachází se: Mladá Boleslav
Kontakt: 775 729 804

Ahoj, jmenuju se Lily, jsou mi asi čtyři měsíce a chci vám o sobě něco říct:
Když jsem spokojená, vrním nahlas jako lev a oblizuju lidem obličeje. A ruce. A nohy. A prsty. A vlastně všechno, pořád někoho musím olizovat! Můj stav spokojenosti je střídán stavem, kterýmu v mým dočasným domově říkaj posednutí démonem. Utíkám jak o život před svými imaginárními kamarády, pak mám babu zase já, lezu do skříně, na skříně, mojí pozornosti nic, co se válí na zemi neunikne, útočím i na drobek housky. Můj kočičí kamarád spí jen tehdy, spím-li já. A to občas dělám! Ale čím dýl spím, tím víc mám energie potom rošťačit. A mazlit se taky vlastně! Mám ráda jídlo, vždycky se najím tak, že vypadám jako koule s maličkejma nožičkama a hlavičkou a dočasná máma se mi směje, za což jí vždycky jdu olizovat nos, když spí.
Mám ráda lidskou, kočičí i psí společnost.
Mám prostě správnou koťátkovskou povahu a jsem připravená nastěhovat se do nějakýho super pelechu, kde mě budou pouštět do skříně, budou si se mnou trochu povídat a trochu hrát a hodně mazlit a nechaj si olizovat nosy, to bych fakt ráda! A pozor, spořádaně chodím na kočičí toaletu, takže žádné domácí nehody.
Kočičku vydáme do adopce pouze jako kočku do bytu, aby se predešlo možné tragédii při samovenčení.

Do adopce půjde očkovaná, čipovaná, odčervená, po předchozí kladné předkontrole, podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek a s podmínkou kastrace ve vhodném věku.

Postup adopce najdete zde.