Max (husky) – k adopci

Jméno: Max (husky)
Věk: 6 let
Velikost: velký (26 kg)
Snášenlivost: psi i kočky bez problémů, děti venku neřeší, doma nevyzkoušeny
Nachází se: Ústí nad Orlicí
Kontakt: 721 410 652

Max se k nám dostal od majitele, který na něho měl nedostatek času. Celou jeho minulost ale neznáme, protože původní majitel ho adoptoval z útulku. Asi ale jeho minulost nebyla nejrůžovější, protože se leká prudkých pohybů. Dle původního majitele se bojí i bouřky, kterou ale v době, kdy byl u nás, nezažil. Tím pádem i v době kolem Vánoc ho bude třeba mít dobře zabezpečeného, protože se dá předpokládat, že ani petardy a ohňostroje se mu nebudou líbit.
Max je sibiřský husky a potřebuje tedy ke svému životu aktivitu. V žádném případě to není klasický pes gaučový. Hledáme pro něho domov u lidí, kteří v něm neuvidí pouze krásného psa, ale kteří si budou vědomi i potřeb tohoto plemene. Je třeba mu zaměstnat jak tělo, tak hlavu. Pokud bude doma a bude unuděný, bude ničit zařízení bytu. Pokud se bude nudit na zahradě, bude hrabat, výt a hledat, kudy by se dostal ven. Proto je nutné v případě domku se zahradou mít velmi dobře zabezpečený pozemek. Základní povely ovládá, hygienu má velmi dobře zvládnutou, manipulace je bez problémů i na veterině.

Do adopce půjde očkovaný, čipovaný, odčervený a kastrovaný po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Místo a datum příjmu: 28.10.2022, Praha. Postup adopce najdete zde.