Messi – k adopci

Jméno: Messi
Věk: 7 let
Velikost: střední – cca 13 kg
Snášenlivost: děti, psy, fenky v pohodě, kočky nejsou vyzkoušené
Nachází se: Bohuslavice (Opava)
Kontakt: 739 902 289

Messi prožil celý svůj život v kotci. Bez procházek, bez mazlení a pohlazení. Ano, najíst dostal, ale to byl veškerý zájem o něj. Nebyl týraný, byl smutný a vlastně žil jak kůl v plotě v malém světě svého kotce. Když se dostal k nám do dočasné péče, zpočátku vůbec nevěděl, jak s těmi novými dojmy a zážitky naložit.
Dnes je z něho super pes, který je plně připravený odejít do nového domova, aby poznal skutečný význam toho slova.
Je trošku upovídaný, některé své pocity a radosti dává najevo štěkáním, ale není to žádný extrém a zcela jistě se s tím dá ještě popracovat. Svého majitele bude nesmírně milovat. Miluje pohyb, procházky, ale úplně stejně miluje každičkou vteřinu, kterou stráví se svým člověkem. A je úplně jedno, jestli ho bude sledovat při jakékoli činnosti doma nebo s ním bude trávit čas na gauči třeba u televize. Není to pes, kterého by příliš oslovovaly hračky, více si váží pomazlení, přítomnosti a pozornosti svého pána. Zimy si už za svůj život užil dost a je na něm vidět, jak miluje teplo v domě (bytě) a nesmírně si to užívá. Jeho domov musí být společný s páníčkem, nemůže být odstrčený někde na chodbě, v „psím pokoji“ a už vůbec ne venku.
Hygienu má zvládnutou naprosto perfektně.

Do adopce půjde očkovaný, čipovaný, odčervený a kastrovaný po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Místo a datum příjmu: 29.8.2022, Opava. Postup adopce najdete zde.