Sebastian – rezervováný

Jméno: Sebastian
Věk: cca 8 let
Velikost: střední – 15kg
Snášenlivost: kočky ano, psi a feny ano, akorát je strašně horlivý, děti – spíš větší, malé dítě může neúmyslně porazit nebo zalehnout
Nachází se: Kadaň (okr. Chomutov)

Kontakt: Petra Zítová, tel. 721113018 (ve všední dny nejlépe SMS a dočaskářka se vám ozve až bude moct)
Sebastian se k nám dostal s neznámou minulostí a ve špatném zdravotním stavu. Z toho důvodu musí brát léky na štítnou žlázu. Vitamíny na srst a kůži bude brát dokud se mu zdravotní stav nezlepší. Na začátku měl také silnou strachovou agresi. V dočasné péči se vše učil od začátku jako štěně, které začalo objevovat svět. Naučil se hrát i s hračkami. Dělá velké pokroky a je důležité s ním dále pracovat. Chození na vodítku se stále učí. U dočasné tety zjistil, že ne všichni lidé jsou zlí a že lidská ruka umí i pohladit a že je vlastně bezva si přijít pro pomazlení. Sebastian je ukázkový mazel, gaučák a zároveň aktivní parťák, který potřebuje vlídnou, trpělivou, ale i pevnou ruku. Hodí se i k jiným pejskům a kočičkam, jiná zvířátka nahání. Je opravdu velmi chytrý. Určitě by byl rád za zahrádku s přístupem do baráčku, ale bude rád i za teplé místečko v bytě.
Do nového domova půjde odčervený, kastrovaný, očkovaný a čipovaný po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Postup adopce najdete na zde.