Ťapík – virtuální adopce

Ťapíkův příběh
Ťapíkovu minulost neznáme. Byl nalezen ve velmi zbědovaném stavu venku, špinavý, prochladlý, nešťastný, některé drápky měl zarostlé až do masa. Neměl žádný čip, vypadalo to že neslyší a špatně chodil. Bylo na něm vidět, že už je to dědoušek, kterého zmáhají neduhy, tak už přestal být vítaným a milovaným členem rodiny. Vzali jsme ho do péče našeho spolku a začalo veterinární kolečko. Veterináři odhadli jeho věk na cca 18 let. Bylo tedy jasné, že už takového stařečka nebudeme trápit dalším hledáním domova a v klidu dožije u své dočasné tety. Je to už pejsek, který si již často žije ve svém vlastním světě. Ale přesto má radost z vycházek, i když toho už moc neujde. Miluje sluníčko, zahrádku a většinu dne už prospí. Má spoustu neduhů, které jsou spojeny nejen se stářím, ale kterým přispěla i zřejmě velmi nekvalitní strava v minulosti. Vzhledem k jeho chronickým problémům se zažíváním bylo velmi složité najít takovou ledvinovou dietu, která by plnila účel, Ťapíkovi nezpůsobovala žádné zažívací problémy a přitom mu chutnala. Je to nesmírně milý, oddaný dědoušek, který je vděčný za pohlazení, společnost jak lidskou, tak svých psích a kočičích kamarádů. Je konečně šťastný a úžasné stáří má v rodině, kde žije, naprosto jisté.
Za doživotní péči děkujeme Martině, která mu dává nesmírnou lásku a úžasnou péči, i když je to s Ťapíčkem hodně náročné.

Pokud máte zájem o virtuální adopci Ťapíka, neváhejte nás kontaktovat na email pnp.slil@seznam.cz.
Své příspěvky můžete zasílat na transparentní účet spolku č. 222666000/2010 a do poznámky uveďte jeho jméno. My tak budeme hned vědět, pro koho je váš příspěvek určený.
Podrobnější informace o virtuální adopci najdete v úvodním textu před alby konkrétních pejsků.
Za všechny vaše příspěvky a podporu vám moc děkujeme.