4.sraz adopťáčků – opět to bylo perfektní :

Letošní sraz byl opět pro celý tým Pes nejvěrnější přítel, z.s. nejkrásnější den v roce. Byl plný emocí, radosti, místy i slziček štěstí. Na sraz dorazilo přes 60 adopťáčků a myslíme, že se akce vydařila.
Přijelo nejen mnoho adopťáčků se svými páníčky, dorazilo i mnoho přátel spolku, kteří naší činnost dlouhodobě podporují. Počasí nám přálo, tak že někteří z nás to odnesli spálením ze sluníčka :).
Mnozí z Vás dovezli dary pro naše dočasky a nakonec toho byli dva plné osobáky….naše dočasky moc děkují.

V neposlední řadě bychom chtěli jménem spolku moc poděkovat těm, kteří BEZPLATNĚ poskytli svoje služby na srazu adopťáčků. Kapela, která s celou výbavou dorazila až z Jihlavy, díky Pavlovi Kubátovi a Zdeňkovi Kostkovi.
Agility – opětovně přijela Psí školka Sofinka, která dovezla a poskytla agility, díky Jana Skalníková.
Fotokoutek poskytl a dojel až z Hlinska, děkujeme Martin Komárek – komarekfoto.cz
Za focení a video natáčení děkujeme Jitce Kovaříkové a Makaa Raab z Brna.
Za Make Up a líčení děkujeme Daně Krbcové.

A protože se snažíme získat na péči našich svěřenců co nejvíce korunek, děkujeme Klára Virthová a Tomáš Virth, kteří poslední dni vařili, smažili a pekli, abychom měli občerstvení pro naše hosty. Výtěžek z občerstvení jde opět na náklady našim pejskům. Další poděkování patří všem organizátorům a dobrovolníkům, kteří pomáhali po celý den na stáncích a stanovištích. Děkujeme za obrovskou podporu obci Vestec u Prahy.

Ještě jednou děkujeme všem, že jste dorazili a udělali si s námi krásný a nezapomenutelný den.
Těšíme se na Vás zase za rok.
Tým PNP