Daisy – odešla za duhový most

Moc vás zdravím a chtěla bych se vám představit. Jmenuji se Daisy a kolik mi je, to přesně nevím. Prý nějak kolem 8 let. Můj život nestál za nic a bylo to tak hrozné, že mi mému původnímu majiteli zabavili. Ale to mi bylo v té době nějak jedno. Byla jsem na tom hodně špatně, koukaly ze mě žebra, kosti a nemohla jsem vůbec chodit. Tam kam mi dali, tam se o mně moc nestarali a protože jsem byla na tom takhle špatně, tak mi chtěli dokonce i nechat uspat. Ale objevila mi jedna moc hodná teta a vzala mi k sobě domů. S ostatními tetami ze spolku mi daly šanci na život a poslaly mi k panu doktorovi. Tam si mi nechali několik dni a dělali tam se mnou psí kusy. Prostě to byly mraky vyšetření. Pak mi daly k tetě zpátky domů a teta mi začala kurýrovat. A představte si, z nejhoršího jsem venku. Nožičky mi zase začaly fungovat, díky dobré baště, kterou jsem dostávala, jsem přibrala a je mi dobře.
A teď ta nejúžasnější zpráva. Stalo se to, že se našla rodina, u které bydlím už napořád a kde mám svoji zahradu, svůj pelíšek, svoje jezírko na zahradě, ve kterém se strašně ráda koupu. Prý jsem kachna převlečená za psa. Představte si, že jim vůbec nevadí, že už jsem stará, problémy s páteří a s nožičkama budu mít pořád, mám nález na srdíčku a nález na plicích. Tam mám prý asi nádor, ale protože na tom celkově nejsem moc dobře, tak už mi pan doktor zakázal narkózu jen proto, aby se zjistilo, co to je. Takže je mám vlastně na stará kolena prvně v životě svoje opravdové úžasné doma.
Děkujeme za doživotní péči Mirce Milerové.

V případě Vašeho zájmu o podporu Daisie nás neváhejte kontaktovat na emailu kristina-pnp@seznam.cz anebo pište do zpráv na Facebooku Kristině Wurstové. Své příspěvky můžete zasílat na transparentní účet spolku číslo 222666000/2010.

Jsme vděčni za každou vaši pomoc a podporu.