Laky – k adopci

Jméno: Laky
Věk: cca 3 roky
Velikost: 31 kg
Snášenlivost: děti a pejsci bez problémů
Nachází se: Jemnice (Vysočina)
Kontakt: https://forms.gle/pcLWd2nqaJx1haXq5

Laky je tříletý kříženec belgického ovčáka a to je nejvnímavější období, kdy pes potřebuje nejvíce pozornosti svého páníčka. Svůj dosavadní život strávil sám zavřený ve zděné budově. Sem tam se mu podařilo utéct a tak na svých toulkách poznával své okolí. Časem se na Lakyška usmálo „štěstí“ a dostal šanci na nový začátek. Bohužel ani tato světlá chvilka netrvala dlouho. Pán, který mu nabídl nový domov, mu nedal ani týden aby si zvyknul na nové prostředí, a tak se v září 2023 Lakyho ujal náš spolek a nabídl mu dočasný domov. Při převzetí byl velmi hubený a trpěl silným průjmem. Následně byl veterinárně vyšetřen a postupně se v dočasném domově dal do pořádku. Nyní je z Lakyho mladý, silný a zdravý pes, který pravidelně navštěvuje cvičák a snaží se dohnat to, co díky nezodpovědnosti svých minulých páníčků zanedbal. Vyklubal se z něj velmi chytrý a učenlivý pejsek. S ostatními pejsky nemá žádný problém. Kočky nejsou vyzkoušeny. Děti mu nevadí, ale vzhledem k jeho velikosti, doporučujeme rodinu buď bez dětí, nebo s již většími dětmi, kteří vědí jak se k pejskům chovat.

Laky bude potřebovat aktivního páníčka, který se mu bude věnovat a kterého bude bavit cvičení se svým čtyřnohým kamarádem. Je to skvělý společník na výlety.

Pokud by jste chtěli nabídnou Lakymu nový domov, prosíme o vyplnění dotazníku. https://forms.gle/pcLWd2nqaJx1haXq5.

Do nového domova půjde očkovaný, čipovaný, kastrovaný, po kladné předadopční kontrole a sepsání adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Datum a místo příjmu: 4.9.2023, Měcholupy. Postup adopce najdeš tady.

Pavlovi děkujeme za krásné fotečky!
Odkaz na její profil.