Sraz adopťáčků 22.5.2022!

Již 7. sraz adopťáčků spolku Pes nejvěrnější přítel z.s., 22.5.2022 u Vesteckého rybníku!

Zdravíme všechny majitele adopťáčků a příznivce spolku. Už se nemůžeme dočkat, až se 22.5.2022 setkáme nejen s našimi bývalými svěřenci a jejich páníčky, ale i s přáteli, dobrovolníky a podporovateli spolku.
Sraz adopťáčků je pro náš tým jeden z nejkrásnějších dnů, kdy se můžeme setkat se s bývalými svěřenci našich dočasek a jejich štěstí v nových domovech je pro nás největší odměnou za naši každodenní dobrovolnou činnost (a často i dřinu).

Na koho se letos můžete těšit?
„Souhlasíte, že výcvik útulkových psů a péče o ně má svá specifika? Někdy je to jen o správném nastavení komunikace naprosto stejně jako u pejska, kterého máme od zodpovědného chovatele. Často si však tzv. „útulkáči” přinášejí do nového života i určité potíže…“ a právě s tím vám po celý den pomůže iniciativa Psí klikaři!

Program:
11:00 – JAK NA SPOLUPRÁCI? – Učíme nové věci a správné chování.
13:00 – JAK NA PROBLÉMY? – Co s tím, když řešíme potíže.
15:00 – JAK NA BĚŽNÝ PROVOZ? – Potkáváme další psy, lidi, chodíme do nového prostředí.

Každý vstup bude trvat cca 30 minut a bude po něm prostor pro otázky a diskuzi. Po celou dobu konání bude také k dispozici kynologická poradna pro individuální konzultace.

Zároveň se můžete těšit na novinky v sortimentu stánku charitativního Obchůdku PNP, kde si zajisté vyberete nejen skvělé a mňamózní pamlsky pro své čtyřnohé kamarády, ale také pejskařské kousky přímo pro vás!

Celý den si můžete také užívat skvělého občerstvení a piva od Hospůdky u Durandla!

Nesmíme také zapomenout zmínit dva další důležité časy programu:
14:00 – Přehlídka aktuálních pejsků k adopci.
16:00 – Vyhlášení bohaté tomboly!

Těšit se můžete také na sladké dobroty, koláče, dortíky a muffiny od našich dobrovolníků, skvělou kapelu a její živou hudbu, dětský koutek, fotokoutek, make-up koutek a spousty dalších báječných věcí a aktivit!

Moc se na vás a vaše chlupáče těšíme!