Yondu – k adopci

Jméno: Yondu
Věk: cca 7 let
Velikost: menší střední, 23 kg
Snášenlivost: Po opatrném seznámení nemá s fenkami problém, k samcům ne, malé děti raději ne.
Nachází se: Praha 12
Kontakt: 734 246 205

Ahoj,

jmenuji se Yondu, ale říkají mi Jenda, jsem sedmi letý psí kluk, co má za sebou nevlídný osud, který mě i přes to všechno nepoznamenal ve zlém. V polovině září jsem byl s veškerým příbuzenstvem odebrán z nevhodných podmínek. V domě nás žilo asi 50 a je tedy jasné, že jsem byl výchovou nepolíbený a pořád hladový. Jsem dobrák s velkým srdcem. Jsem zdravý, jen občas trpím na záněty oušek – mám je taky velký.

Chvilku mi trvá než si získám důvěru, ale pak jsi TY můj jediný/á pán / panička. Jsem trochu majetnický a proto bych chtěl být ideálně jedináček, takový ten středobod tvého vesmíru. Na kočičky a ptáčky nereaguji. Ostatní pejsky podle nálady- někdo se mi líbi někdo ne. Jsem dobry hlídač a umím to dát hlasitě najevo, se mnou už se nikdy nebudeš bát jít ven. Hygienu zvládám na 130% a vím, kde můžu a kde ne. Nenapadne mě to ani v metru, či obchodním centru někde na sloup a že tam to láká zvednout nožku. Je pro mě vše nové, pomalu se učím sedni a přivolání a už mi to docela jde. Mám sílu ale vodítko zvládám a respektuji. Umím perfektně povel: na místo, kde nemám problém zůstat a dát ti taky prostor.

Cesta MHD mi vůbec nevadí a miluju výlety autem a také psí hřiště, kde zvládnu téměř všechny překážky, samozřejmě za pamlsek. Můžu jít na dlouhou tůru, ale i se rád rozvalim na gauči.

Pokud jsi trpělivý/á s pevnou výchovou a nekonečným množstvím mazlení a lásky, jsem pejsek pro tebe. Rád uvítám zahradu, ale pokud jsi aktivní, tak v byte nic neničím. Nejsem rád sám – štěkám a pláču. Ale jak píšu výše – postupně se vše učím a věřím, že až si budu jistý, že spolu zůstaneme, tak zvládneme i tohle. Pracovat se se mnou rozhodně dá a věřím, že konečně najdu trvalý domov a budeme parťáci.

Yondík půjde do adopce kastrovaný, očkovaný, čipovaný a odčervený.

Datum a místo příjmu: 17.9.2023, Hulice. Postup adopce najdeš tady.