Ben – virtuální adopce

Beník v doživotní péči spolku Pes nejvěrnější přítel

Beník měl svoji milující paničku, kterou bohužel tak jako Beníka dohnalo stáří a již se nezvládala o Beníka starat. Požádala proto o pomoc náš spolek a my ho přijali pod svá křídla. Krom obvyklých stařeckých neduhů má na žlučníku a v blízkosti ledviny útvary, které tam nemají co dělat. Vzhledem k věku a celkovému zdravotnímu stavu už nám ale veterináři nedoporučili jakékoli vyšetření nebo řešení v narkoze. Plně jejich rozhodnutí respektujeme. Beník má ale stále radost ze života, radost z přítomnosti člověka a je spokojený i ze společnosti dalších psích a kočičích kamarádů. Raduje se z každodenních rituálů, které doma probíhají, je stále plný optimismu a život si stále užívá tak, jak mu to jeho věk dovoluje. Naprosto spolehlivě funguje jako velmi poctivý hlídač. Neunikne mu nic, co se kde v okolí šustne a hned vše hlásí své paničce, aby náhodou nepřišla o veledůležité informace. Je to pejsek, kterému je 16 let a již jsme ho nechtěli stresovat další změnou prostředí. U své tety je nesmírně spokojený, má tam hromadu lásky, mazlení, plnou mističku. Rád se k tetě přitulí a dělá jí společnost při koukání na televizi. Za poskytnutí doživotního domova děkujeme tetě Mirce. Beník se u ní má naprosto skvěle a je šťastný, že u ní našel svůj domov.

Pokud budete mít zájem stát se virtuálním páníčkem Bena, neváhejte nás kontaktovat na emailu kristina-pnp@seznam.cz. Můžete také poslat příspěvek na transparentní účet spolku č. 222666000/2010 s poznámkou Ben.

Jsme vděčni za jakoukoli vaši pomoc a podporu. Děkujeme.Pokud máte zájem o virtuální adopci Bena, neváhejte nás kontaktovat na email pnp.slil@seznam.cz.
Své příspěvky můžete zasílat na transparentní účet spolku č. 222666000/2010 a do poznámky uveďte jeho jméno. My tak budeme hned vědět, pro koho je váš příspěvek určený.

Podrobnější informace o virtuální adopci najdete v úvodním textu před alby konkrétních pejsků.
Za všechny vaše příspěvky a podporu vám moc děkujeme.