Příběhy dočasek – Chloe

Ze života dočaskářky aneb Chloe kam se podíváš! ??‍♀️
Dlouho jsem se neozvala, to víte, makám na tom, aby se tady princezna Chloe měla co nejlépe, ale nebudu vám lhát – moc mi to neulehčuje.

Tak třeba… to si takhle uděláte občerstvení pro návštěvu, vše nachystáte na stůl, jdete se podívat, jestli ještě něco nepotřebujete a v tu chvíli – takový divný zvuk – tak se honem rychle běžíte podívat, co to jako je a nestačíte zírat. Chloe stojí na stole a láduje se! OK – návštěvě řeknu, že jsem to všechno připálila ???‍♀️.
Nebo když jdete s její výsostí ven a ona má “svoje dny”. Řekněme, že ji přitahuje vše, co se hýbe. Takže procházky probíhají na způsob minového pole – musíte se zaměřit na všechny dostupné objekty, které by vás mohly zneškodnit a těm se vyhnout?‍♀️?.
Taky když si dovolíte po celém dni lehnout, tak vás najednou dusí plyšák. Plyšák Chloe se prostě rozhodne, že nejlépe se spí na lidských hlavách. Dobře no, každý to máme postavené jinak, co už ?‍♂️.

O Spidermanovi jsem vám už říkala, stále se nic nezměnilo, tedy – ano Chloe si stále myslí, že ji kousl pavouk a má jeho superschopnosti. Stačí minuta a Chloe je na stole, barové židličce, polici, kuchyňské lince… Tohle už je trochu hardcore, bojím se, že ji jednou najdu viset na lustru?.
Nesmím zapomenout na velkou mámu – Ary, která se chudák snaží tomu malému plyšákovi vysvětlit, co se smí a co ne. Nebudu vám lhát, moc jí to nejde. ? Chloe je totiž samozřejmě nejchytřejší hlavička a nechce poslouchat černý psy. Ona je totiž přece bílá. Rasista ale prý není… – to určitě ?.

Tedy tolik k tomu, co zase ta malá rošťanda vyvádí. Samozřejmě že je to jinak neskutečná božanda, fakt se snaží. Jen ty naše nervičky často pokouší – ale aspoň se nenudíme, že!??