Příběhy dočasek – Chloe

Ze života Chloe aneb náhradní tetku a strejdu už prý nepotřebuju! 🤪😈
Píše se den… já vlastně ani nevím kolikátý, ale bude to už nějaký pátek, co jsem u náhradní tety a strejdy.

Heleďte… všechno je naprosto fajn, teta mě furt obskakuje a strejda semnou dělá blbiny. Dost jsem se sblížila se svou mladší psí sestrou Ary – je prča se po ní opičit, hlavně když dělá vylomeniny – dvakrát více to naštve tetu se strejdou 🤣.
Každopádně – proč se zase ozývám. Já budu mít normálně prej novej bejvák! A dokonce prej větší než tenhle…. ono existuje něco většího? Fííííha.
A k tomu jako bonus nějakou novou rodinku. Aha, aha… – proč jako? Mě stačí jen ten bejvák. 🤷🏻‍♀️

Vše to začalo tím, že se na mě přijela podívat ta nová rodinka. Tři dvounožci. Nejdřív si mě prohlíželi, jak kdybych byla ve výprodeji – svítily jim očička a v duchu si říkali “tu musíme mít!”. Až jsem se trochu začala bát! 🤨🤣 Když teda jako dozírali, tak strejda zavelel, že půjdeme na prochajdu. Tak jo – bomba! Nová rodinka může odjet a my jdeme do přírody! 🥳 Tak jsme vyrazili, jenže spolu s námi i ta rodinka… Hmmm… divný… Koukám na strejdu, na Ary, na strejdu, na Ary – nikdo nic. Dobře no, tak to jako neřeším. Párkrát na mě zase ti dvounožci sáhnou a muchlají mě, jak kdybych byla plyšák a pak prostě odjedou… divný, žejo?
To ale není vše! Včera jsem přišla domů, unavená, že si půjdu hodit šlofíka a ti cizinci seděli na mé sedačce! Zase ti dvounožci. Takže to se jako otáčím i na tetu, jestli o jejich přítomnosti jako ví a chci sakra vysvětlení?!
“Chovej se slušně, vždyť to jsou tvoji noví paníčci”, řekla radostně. Aha… dobře… počkej – COŽE?!

Nakonec jsem se s tou novou informací teda nějako smířila a začala se předvádět, když už přijeli kvůli mě žejo. Pro začátek jsem chtěla sežrat tu božskou bábovku ze stolu – to mi moc nevyšlo. Pak jsem zkoušela hrát nedostupnou a na schovávanou – to byla prča. Pak mě teda teta vysvětlila, že se musím začít sakra snažit. Božeeee prooooč – ale tak oukej. Šla jsem teda k té nejmenší dvounožici a začala se na ní tlemit. Sežrala mi to i s navijákem a drbala mě celou návštěvu😁😁😁🤷🏻‍♀️.

Něco mi říká, že se u nich budu mít opravdu dobře…😎.