Příběhy dočasek – Jaimie

Ze života dočasky aneb když Jaimie dostane svou ponožku?.

Ahoj všichni, tady Jaimie alá Dobby – protože mám prej stejný uši jako ten skřítek z Harryho Pottera. ??‍♀️
A taky na mě sedí jeho osud, když dostal svou ponožku, která mu zajistila svobodu – já už svou ponožku taky dostal, protože mám šanci žít novej život!?

Ten minulej stál teda leda tak za starou bačkoru.
Žil jsem se svým pánem, kterýho jsem měl rád, ale on si mě často pletl s rohožkou…. jeho záliba v tvrdým alkoholu se na něm podepsala, proto se ke mě choval ošklivě. Já to ale nechtěl vzdát, furt jsem ho měl rád. Přece mohl mít jen špatnej den nebo tak…. Bohužel tomu tak nebylo, mlátil mě a mlátil a já se bohužel neumím bránit.?
Modlil jsem se, aby mi někdo pomohl, protože si tenhle život přece nezasloužím… přece nejsem tak špatnej čokl, jak jsem slýchával…
Nakonec mě někdo vyslyšel a já se dostal k nějaký paní – prej sousedka a ta mě někam odvezla. Ocitl jsem se v útulku, kde se o mě staraly hodné tety. Tam jsem ale dlouho nezůstal, protože si pro mě přijel nějakej klučina, že prej jedu k němu domu ??‍♀️. Hustýýýý.

A tak jsem tu, v dočasné péči u tety a strejdy. Je to bomba! Novej život plnej dobrodružství a ještě s novou ségrou – taková černá šťabajzna – Arya se jmenuje.
Co vám budu… dva tejdny se dostávám z bejvalýho života, snažím se nebát každýho pohybu, vím, ze mě strejda ani teta mlátit jako můj bývalý pán nebudou…?
Snažím se jim věřit a oni věří mě. Už vím, že každej den dostanu vodu a jídlo, že nemusím doufat, jestli na mě něco zbyde, že si můžu lehnout do pelíšku a v klidu usnout, protože mi nikdo neublíží. Začínám žít novou etapu. Doufám, že už mě nic zlého nepotká. Tetě a strejdovi dávám každej den najevo, jak si vážím jejich pomoci. Furt na ně vrtím ocasem a dle výrazu tety to asi funguje ?.

Nějaká část mě bude furt vystrašená, budu mít noční můry, ale den ode dne se cejtím fakt líp! Mám přeci novou, přechodnou rodinku, která mě zbožňuje❣️.