Partneři

Kdo nám pomáhá

Víte, že můžete nákupem na svých oblíbených e-shopech podpořit naši organizaci? Nakupujte přes GIVT.CZ třeba na zoot.cz, kasa.cz nebo damejidlo.cz a část z vaší útraty půjde na naši podporu. A co je nejlepší? Nezaplatíte ani korunu navíc!

Aplikaci si nainstalujete do prohlížeče a kdykoliv navštívíte e-shop, na kterém je možnost nákupů přes GIVT, aplikace vás automaticky upozorní.

Je to snadné a stojí Vás to pár minut času. Chcete vědět, jak to funguje? Podívejte se na GIVT.CZ a pomožte svými nákupy našemu spolku.

Také můžete pejskům v naší péči přímo nakoupit věci, které momentálně potřebují a to přes e-shopy Nakrm nás nebo BeCydog, kde máme své seznamy aktuálních potřeb. Po zakoupení jsou objednávky rovnou odesílány našim svěřencům. Objednáte-li nám u JK ANIMALS pytel granulí, druhý dostaneme zcela zdarma.

Naši partneři

 • Obec VestecObecní úřad v čele s panem starostou Tiborem Švecem se snaží vždy spolku vyjít vstříc, jakákoliv žádost o pomoc byla vždy vyslyšena. Této podpory si moc vážíme.
  www.vestec.cz
 • Advokátní kancelář Robert PlickaAdvokátní kancelář, která našemu spolku dlouhodobě pomáhá v právních kauzách zcela zdarma a bez nároku na jakoukoliv odměnu.
  www.ak-rp.cz
 • Super zooSuper zoo je e-shop, který nabízí kvalitní produkty z širokého portfolia chovatelských potřeb. Navštívit můžete také více než 130 moderních prodejen Super zoo v celé ČR. Tak potěšte nějakou dobrotou i svého zvířecího mazlíčka.
  Děkujeme Super zoo, že pro nás opakovaně pořádá finanční a materiální sbírky.
  www.superzoo.cz
 • logo-paril

  Jan PařilGrafik, tiskař, textař, vydavatel, šéfredaktor, fotograf, vizážista. Pro spolek zajišťuje tisk letáků, banerů, samolepek aj.
  www.paril.com
 • logo-pes-v-nouzi

  Pes v nouziCharitativní pejskařský portál „PES V NOUZI“ vznikl za účelem aktivní pomoci psím útulkům a azylům, psům zatoulaným, nalezeným, nechtěným či týraným.
  www.pesvnouzi.cz
 • alt="Tisk"

  DogsieInternetový portál Dogsie přišel s netradiční způsobem, jak můžete udělat radost vašim čtyřnohým psím miláčkům. A ještě uděláte dobrý skutek a přispějete na psi v nouzi.
  www.dogsie.cz
 • Nadace na ochranu zvířatS Nadací na ochranu zvířat dlouhodobě spolupracujeme a moc jim děkujeme za pravidelnou finanční podporu.
  www.ochranazvirat.cz
 • AkinuSuperpémiová kvalita pro naše psí parťáky a pravidelný sponzor našich charitativních akcí.
  www.akinu.cz
 • EUROPLASMA s.r.o.Provozovatel dárcovských center krevní plazmy v OC Westfield Chodov a Centrum Černý Most v Praze, kde bezpříspěvkoví dárci mohou svou finanční náhradu za odběr věnovat našemu spolku. I kapka může změnit život.
  www.europlasma.cz
 • Běhejme a pomáhejme útulkům z.s. Zakladatel celorepublikové sbírky #denzvirat. Jedná se o akci nejen pro psí a kočičí útulky, ale i pro zařízení, která pomáhají týraným koním nebo hospodářským zvířatům. Celý výtěžek sbírky je rozdělen rovným dílem mezi útulky, spolky a azyly z celé České republiky.
  www.behproutulky.cz
  https://www.denzvirat.cz
 • Eva Eliášová Malířka Eva svou tvorbou dlouhodobě podporuje spolek Pes nejvěrnější přítel z.s. Dokonce svými malbami zkrášlila samotnou stavbu azylu.
  www.evaeliasova.eu
 • Bíglové sobě – nadační fond Účelem nadačního fondu je: podpora projektu záchrany laboratorních bíglů ve spolupráci s útulkem u Františka, podpora fyzickým i právnickým osobám, zejména spolkům a útulkům, které přijmou bígla, podpora a pomoc bíglům a jejich majitelům v nouzi.
  biglovesobe.cz
 • Veterinární klinika MONÁDA je nově otevřené pracoviště na okraji Českého Brodu zaměřené na prevenci, diagnostiku a léčbu chorob malých zvířat. Veterinární lékaři na naší klinice mají bohaté zkušenosti v mnoha oborech, kterým se během předchozí praxe věnovali.
  www.monadavet.cz
 • Katka Žilová – fotenie psíkov Fotografia je čas zastavený v krátkom okamihu. Poslaním fotografa je vystihnúť ten pravý…Aby bol podľa možností krásny, silný a pravdivý.
  www.facebook.com/katkazilovafoti
  www.instagram.com/katka.foti
 • Lucie Kubátová – fotografka Rodinné, těhotenské, párové, newborn, narozeninové, Vánoční a svatební foto.
  www.facebook.com/KubatovaLucie.fotografie
 • Veronika Samková – fotografka Miluji toulání po horách a lesích s mou čtyřnohou parťačkou, ruch města mi moc neříká a proto u mne najdete nejvíce fotky přírody, aut a zvířat, hlavně pejsků.
  www.facebook.com/veronika.samkova.photo
  www.instagram.com/versa.photo
 • Ludmila Cimermanová – fotografka Rodinná a zvířecí fotografka. ~ Zrcadlem duše co zachycuje emoce.
  www.instagram.com/li_dusi_objektivem
 • Marika Tomkowá – fotografka Portrétní, rodinné, párové a svatební foto.
  www.instagram.com/fotila.to.marika
 • ICT creativePostaráme se Vám o IT a uživatele. Při technických nesnázích Vás zachráníme.
  www.ictcreative.cz
 • Krematorium zvířat PrahaPro ty, kteří nás milovali. Naším cílem je poskytovat služby chovatelům domácích mazlíčků tak, aby měli možnost se důstojně rozloučit se svým zvířátkem, které je mnoho let provázelo životem.
  www.krematoriumzviratpraha.cz
 • Zahrádka blahobytuPod pojmem Microgreens si lze představit mladé výhonky zeleniny a bylinek, které dorůstají do výšky jen několika málo centimetrů. Jsou výjimečné svou výraznou chutí, svěžestí a také svou schopností dodat pokrmu trochu té estetičnosti, aby byly spokojeny nejen naše chuťové pohárky, ale i náš zrak.
  zahradkablahobytu.cz
 • Snack house u Štrůdla – pojízdné občerstveníPoctivý street food,v srdci Jižních Čech. Burgery,bagety,atd. ze surovin od lokálních dodavatelů.
  www.facebook.com/snackhouseustrudl
 • Dana Krbcová – Mary KayMám sen: učinit, co nejvíce žen spokojených a šťastných. Prostředkem je seznámit ženy každého věku s kvalitními přípravky, které mohou upravit a udržet jejich pleť krásnou a zdravou. Jsem nadšená, jak každodenní krátká péče několik minut správnými přípravky dovede zázraky. Každá žena touží vypadat dobře, cítit se dobře a slyšet, že vypadá skvěle. Důležité je, aby se žena cítila dobře, byla se sebou spokojená. Ptáte se, zda pohled do zrcadla a spokojenost se svým vzhledem pomůže? Věřím, že ano.
  www.marykay.cz/danakrbcova
 • Emil Frey ČR, s.r.o.Společnost Emil Frey má s motorismem letité zkušenosti. Její zakladatel, švýcarský závodník Emil Frey, otevřel svůj první obchod již roku 1924. Díky svému odhodlání poskytovat prvotřídní služby se jeho firma brzy rozrostla. Dnes společnosti Emil Frey věří tisíce zákazníků po celé Evropě.
  www.emilfrey.cz
 • Pivovar JíloviceTradice piva je v naší rodině již třetí generaci a tak pokud máte rádi pivo vyráběné klasickým způsobem, tak jak ho pili naše babičky a dědové, zavítejte k nám, rádi Vás uvítáme.
  www.pivovarjilovice.cz
 • INTERPRAMEN Praha s.r.o. Pronájem kanceláří za výhodné ceny v centru Prahy u metra Křižíkova.
  kancelarevkarline.cz
 • Cederika Rodinná firma založena roku 2008. Nabízí zakázkovou výrobu nábytku a atypické řešení, které splní Vaše nejnáročnější představy. Stačí nám sdělit své požadavky a my je pro Vás proměníme v realitu. Dále naše firma nabízí krásné ubytování ve vybavených apartmánech
  Cederika a zde si můžete užít pohodový pobyt v pěkném kraji Jižních Čech.
  cederika.cz
 • Lanové centrum Proud Centrum jsme otevřeli v červenci roku 2000 v Olomouci. Jednalo se o první lanové centrum v České republice a ve střední Evropě. Lanové centrum PROUD je volnočasový areál, ve kterém naleznete především nízké a vysoké lanové překážky. Dále zde můžete najít lezeckou stěnu, lanovky, skoky a herní prvky pro děti i dospělé. Programy jsou určeny pro návštěvníky již od 3 let věku.
  www.lanovecentrum.cz
  www.facebook.com/LanoveCentrumPROUDPraha
 • Generali Česká – Jiří Kysela Poradce v oblasti pojištění­ a finančních produktů. S čím Vám poradíme:
  – Životní a úrazové pojištění
  – Pojištění motorových vozidel
  – Pojištění majetku a odpovědnosti
  – Cestovní pojištění
  – Pojištění domácích mazlíčků
  – Podnikatelské pojištění
  – Penzijní spoření
  – Investice
  – Úvěry a hypotéky
  www.facebook.com/JiriKyselaGeneraliCeska
 • Velká dobrodružství Velká dobrodružství nabízí celou řadu možností. Stačí si jen vybrat, zdali chcete se svými ratolestmi vyrazit na výlet podle zábavného scénáře a vyplňovat křížovky, toulat se v pohádkových lesích nebo projít pohádkové naučné stezky. Vy i vaše děti zažijete spoustu
  zábavy, dobrodružství, legrace a navíc se dozvíte také něco nového z historie, literatury a přírodních zajímavostí. Drtivá většina našich aktivit se odehrává venku a v pohybu, takže k zdravému duchu přidáme i zdravé tělo.
  www.velkadobrodruzstvi.cz
 • Brit Brit je český výrobce, který se od roku 1994 zabývá výrobou, vývojem a distribucí krmiv. Produkty Brit, vyráběné z vysoce kvalitních surovin, získaly oblibu ve více než 85 zemích na čtyřech kontinentech. Brit sleduje nejnovější trendy v oblasti krmiv, ale zároveň se drží pevných základů zdravé výživy a své filozofie: „Vyrábíme krmivo pro domácí zvířata s láskou, abychom jim poskytli tu nejlepší péči.“ Pod značkou Brit najdete produktové řady jako Brit Care, Brit Fresh, Brit Premium by Nature, Brit Animals a Brit Veterinary Diet.
  www.krmivo-brit.cz
 • Yoggies Zdravá potrava Vašich pejsků i kočiček je naše starost. Jejich štěstí je starost Vaše. Proto pro Vás vyvíjíme a vyrábíme granule lisované za studena, B. A. R. F., konzervy, pamlsky i doplňky potravy pro psy i kočky v nejvyšší kvalitě 100% bez chemie a jako jediní s probiotiky. Proto jsme č.1 na trhu se zdravými krmivy.
  www.facebook.com/yoggies.cz
 • FreshDogFreshDog je království vitamínů pro naše čtyřnohé miláčky. Česká značka, která vznikla v roce 2018 a specializuje se na vytváření špičkových doplňků stravy pro psy.
  www.facebook.com/profile.php?id=100081587180685
 • ZOLLY DOG BAKERY Specializovaný obchod – psí pekařství – nabízející psí lahůdky, kvalitní psí krmiva, psí módu, originální hračky a mnoho dalšího. Široký sortiment pamlsků je vyráběn (pečen) dle originálních vlastních receptur. Veškeré přírodní suroviny a přísady jsou voleny dle přísných kritérií zdravé výživy vhodné pro naše čtyřnohé zákazníky.
  Nejeden produkt by mohl konzumovat jak pes, tak i jeho majitel!
  www.zollydogbakery.cz
  www.facebook.com/ZollyDogBakery
 • Šikland Neznáte ještě Šikland? Šikland je největší přírodní zábavní park v České republice, který na jediném místě nabízí vše pro ideální dovolenou nebo výlet. V samém srdci Šiklandu se nachází první westernové městečko v ČR Šiklův mlýn, které nabízí zábavu a vyžití pro celou rodinu. Dovolenkáři i vícedenní návštěvníci mají možnost složit svoje hlavy v jednom ze dvou hotelů (Hotel Colorado Grand, Hotel Arizona) a pro milovníky kempování je vybudován Central kemp, který nabízí ubytování ve stanu, karavanu, chatce, mobilhome a srubu. Milovníky dobré kuchyně nasytíme v jedné z našich restaurací. V teplých letních dnech se můžete osvěžit a zrelaxovat v přírodním aquaparku, který se nachází hned vedle Central kempu. Odvážlivci mají možnost svoji statečnost ověřit v nedalekém 3 km vzdáleném strašidelném zámku Draxmoor, jenž otevírá své brány dětem jakéhokoli věku.
  www.sikland.cz
 • Reality Tranová & Šlosar Jsme tým nezávislých realitních makléřů s dloholetou praxí. Vysoká kvalita, odbornost.
  sarkatranova.cz
 • VETlímce Pooperační límce pro psy a kočky, které oproti klasickým
  „plasťákům“ přinášejí komfort a bezpečí.
  Ověřeno veterináři.
  www.vetlimce.cz
  VETlímce Instagram
 • Markéta Burdová- fotografka Fotografií není nikdy dost. A čas plyne tak rychle. Nechte si zachytit ty nejkrásnější chvíle s vašimi blízkými a vytvořte tak nezapomenutelné vzpomínky pomocí fotek.
  www.facebook.com/darlletphotography
 • Stále hledáme milovníky pejsků, kteří chtějí a mají možnost pomáhat. Pokud jste společnost, která hledá způsob, jak udělat dobrý skutek a zviditelnit se, kontaktujte nás.

  Společně se dohodneme na podmínkách a způsobu Vaší pomoci pro náš spolek.

  Pravidelně či jednorázově nám pomáhá i spousta jednotlivců. Rádi bychom zde poděkovali všem našim “dočaskářům” stejně jako pomocníkům na venčení pejsků.

  Vážíme si každé koruny nebo hmotné pomoci, kterou projevíte. Lidí, kteří pomáhají, je opravdu hodně a vypisovat Vás všechny snad ani nelze. Je skvělé, že se najde spousta ochotných a nesobeckých lidí.

  Jménem spolku i pejsků

  D Ě K U J E M E.