Partneři

Kdo nám pomáhá

Víte, že můžete nákupem na svých oblíbených e-shopech podpořit naši organizaci? Nakupujte přes GIVT.CZ třeba na zoot.cz, kasa.cz nebo damejidlo.cz a část z vaší útraty půjde na naši podporu. A co je nejlepší? Nezaplatíte ani korunu navíc!

Aplikaci si nainstalujete do prohlížeče a kdykoliv navštívíte e-shop, na kterém je možnost nákupů přes GIVT, aplikace vás automaticky upozorní.

Je to snadné a stojí Vás to pár minut času. Chcete vědět, jak to funguje? Podívejte se na GIVT.CZ a pomožte svými nákupy našemu spolku.

Také můžete pejskům v naší péči přímo nakoupit věci, které momentálně potřebují a to přes e-shopy Nakrm nás nebo BeCydog, kde máme své seznamy aktuálních potřeb. Po zakoupení jsou objednávky rovnou odesílány našim svěřencům. Objednáte-li nám u JK ANIMALS pytel granulí, druhý dostaneme zcela zdarma.

Naši partneři

 • Obec VestecObecní úřad v čele s panem starostou Tiborem Švecem se snaží vždy spolku vyjít vstříc, jakákoliv žádost o pomoc byla vždy vyslyšena. Této podpory si moc vážíme.
  www.vestec.cz/
 • Super zooSuper zoo je e-shop, který nabízí kvalitní produkty z širokého portfolia chovatelských potřeb. Navštívit můžete také více než 130 moderních prodejen Super zoo v celé ČR. Tak potěšte nějakou dobrotou i svého zvířecího mazlíčka.
  Děkujeme Super zoo, že pro nás opakovaně pořádá finanční a materiální sbírky.
  www.superzoo.cz/
 • Kartony a krabiceFirma vyrábí krabice, výsekové obaly, proklady, přířezy, komponenty pro fixaci zboží a papírové cívky na zakázku podle přání zákazníka. Hlavní dodavatel obalového materiálu pro náš spolek.
  www.kartonyobaly.cz/
 • Společnost Agro CS a.s., divize PETFOODSpolečnost Agro CS a.s., divize PETFOOD pravidelně zásobuje naše psí svěřence kvalitním krmivem.
  www.krmivagrand.cz/
 • logo-paril
  Jan PařilGrafik, tiskař, textař, vydavatel, šéfredaktor, fotograf, vizážista. Pro spolek zajišťuje tisk letáků, banerů, samolepek aj.
  www.paril.com/
 • logo-pes-v-nouzi
  Pes v nouziCharitativní pejskařský portál „PES V NOUZI“ vznikl za účelem aktivní pomoci psím útulkům a azylům, psům zatoulaným, nalezeným, nechtěným či týraným.
  www.pesvnouzi.cz/
 • alt="Tisk"
  DogsieInternetový portál Dogsie přišel s netradiční způsobem, jak můžete udělat radost vašim čtyřnohým psím miláčkům. A ještě uděláte dobrý skutek a přispějete na psi v nouzi.
  www.dogsie.cz/
 • banner (1)
  Výchova a výcvik rodinných psů v Praze Výchova a výcvik rodinných psů v Praze, kde 20 % ze zisku za lekce věnuje provozovatelka spolku Pes nejvěrnější přítel.
  www.treninkpsa.cz
 • Advokátní kancelář Robert PlickaAdvokátní kancelář, která našemu spolku dlouhodobě pomáhá v právních kauzách zcela zdarma a bez nároku na jakoukoliv odměnu.
  www.ak-rp.cz
 • Nadace na ochranu zvířatS Nadací na ochranu zvířat dlouhodobě spolupracujeme a moc jim děkujeme za pravidelnou finanční podporu.
  www.ochranazvirat.cz/
 • Společnost BeapharSpolečnost Beaphar podporuje náš spolek v péči o naše svěřence.
  www.beaphar.cz/
 • Akinu CZPravidelný sponzor našich charitativních akcí.
  www.akinu.cz/
 • EUROPLASMA s.r.o.Provozovatel dárcovských center krevní plazmy v OC Westfield Chodov a Centrum Černý Most v Praze, kde bezpříspěvkoví dárci mohou svou finanční náhradu za odběr věnovat našemu spolku. I kapka může změnit život.
  www.europlasma.cz/
 • Běhejme a pomáhejme útulkům z.s. Zakladatel celorepublikové sbírky #denzvirat. Jedná se o akci nejen pro psí a kočičí útulky, ale i pro zařízení, která pomáhají týraným koním nebo hospodářským zvířatům. Celý výtěžek sbírky je rozdělen rovným dílem mezi útulky, spolky a azyly z celé České republiky.
  www.behproutulky.cz/
  https://www.denzvirat.cz/
 • Eva Eliášová Malířka Eva svou tvorbou dlouhodobě podporuje spolek Pes nejvěrnější přítel z.s. Dokonce svými malbami zkrášlila samotnou stavbu azylu.
  www.evaeliasova.eu
 • Stále hledáme milovníky pejsků, kteří chtějí a mají možnost pomáhat. Pokud jste společnost, která hledá způsob, jak udělat dobrý skutek a zviditelnit se, kontaktujte nás.

  Společně se dohodneme na podmínkách a způsobu Vaší pomoci pro náš spolek.

  Pravidelně či jednorázově nám pomáhá i spousta jednotlivců. Rádi bychom zde poděkovali všem našim “dočaskářům” stejně jako pomocníkům na venčení pejsků.

  Vážíme si každé koruny nebo hmotné pomoci, kterou projevíte. Lidí, kteří pomáhají, je opravdu hodně a vypisovat Vás všechny snad ani nelze. Je skvělé, že se najde spousta ochotných a nesobeckých lidí.

  Jménem spolku i pejsků

  D Ě K U J E M E.