Virtuální adopce

Mnozí z vás chcete pomáhat opuštěným pejskům, ale nemáte možnost pejska adoptovat ani mu poskytnout dočasnou péči. Ale i pro vás máme variantu, jak těmto pejskům pomoci. Je zde pro vás připravena možnost virtuální adopce.

Někteří z pejsků již u nás zůstávají až do konce svého života. Jsou to pejsci staří, nemocní, pejsci, psychicky velmi poznamenaní, kteří mají vysoké náklady na léky a veterinární péči. Mnozí mají za sebou i finančně náročné operativní zákroky, leckdy spojené s trvalými omezeními. Je jasné, že takoví pejsci již nemají moc šancí najít domov. Dožívají tedy v trvalé dočasné péči (TDP) svých tet, v jejich rodinách, kde je jim dobře, kde je milují, kde to milují i oni a mají tam své stabilní a tolik potřebné DOMA. Doživotní tety se o pejsky starají jako o vlastní, poskytují jim lásku a potřebnou péči a spolek Pes nejvěrnější přítel z.s. hradí veškeré náklady, které v souvislosti s péčí o takové pejsky vznikají, tj. veterinu, krmení, nutné potravinové doplňky a spoustu dalších věcí.

A zde je pro vás ta velká příležitost pomáhat. Vyberete si pejska a můžete ho adoptovat virtuálně. Pejskovi můžete finančně přispívat na veterinární péči, na krmení a na další věci, které pejsek potřebuje. Od nás obdržíte Certifikát virtuální adopce, kde bude uvedeno vaše jméno jako jméno virtuálního páníčka a jméno a fotka pejska, kterého budete podporovat. Při pravidelných příspěvcích vybranému pejskovi vám po dohodě můžeme poslat nějaké aktuální fotky pejska či zprávu, jak se pejsek má.

Pokud máte zájem o virtuální adopci některého z pejsků, neváhejte nás kontaktovat na email pnp.slil@seznam.cz.

Své příspěvky můžete zasílat na transparentní účet spolku č. 222 666 000/2010 a do poznámky uveďte jméno vybraného pejska nebo TDP v případě, že budete pomoc směrovat pro všechny staroušky. My tak budeme hned vědět, pro koho je váš příspěvek určený.

Pokud byste chtěli nějakého pejska podpořit materiálně a měli byste zájem mu poslat nějaké hračky, pamlsky nebo cokoli jiného, co má pejsek rád nebo co potřebuje, kontaktujte nás také na výše uvedeném emailu a domluvíme podrobnosti podle potřeb vámi vybraného pejska.

Za všechny vaše příspěvky a podporu vám moc děkujeme nejen my, ale i všichni psí dědečkové a babičky, kteří tak i díky vám mají možnost prožít svůj důchodcovský věk v lásce, klidu a pohodě a s potřebnou veterinární péčí.

Loading...